Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Firma Baza firm BUM-CAR PRZEDSIĘBIORSTWO PRYWATNE KOMIS DETAL USŁUGI J. NASKRĘT

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

BUM-CAR PRZEDSIĘBIORSTWO PRYWATNE KOMIS DETAL USŁUGI J. NASKRĘT - Kościan

Dane teleadresowe
ul. Sierakowskiego...
Zobacz pełne dane
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

Zachęcamy do umieszczania pełnego opisu swojej działalności. Pozwoli to na łatwiejsze znalezienie Państwa firmy w naszej wyszukiwarce oraz w internecie. Dodaj opis firmy


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj pierwszy znak kodu PHFCQDukaa 
Komentarze
 
2016-01-20 21:31:36 | 81.190.46.* | KKJ
Uwaga OSZUŚCI! A.H.K. Auto-Handel-Komis "autotu" Partner VIP Gwarant Service działają razem ze wspólnikiem CAR-NERO Mariusz Kopczyk z Nowego Dębca. Sprzedają kolizyjne samochody wyklepane do sprzedaży, tymczasem pełno w nich ukrytych wad - niektóre nienaprawialne - podczas zakupu o niczym nie informują, kłamią w żywe oczy na temat auta, potem zero kontaktu ani z komisem z Kościana ani z Panem K. z Car-Nero. Nie polecam - radzę omijać szerokim łukiem, ostrzegam i przestrzegam!
Podobne firmy

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Ponad połowa pracujących Polaków liczy na podwyżki Ponad połowa pracujących Polaków liczy na podwyżki 18,6 proc. pracujących Polaków obawia się o swoje miejsce pracy; to wynik o niemal 10 pkt proc. niższy niż w I kwartale 2015 roku - wynika z piątej edycji barometru rynku pracy wykonanego na zlecenie Work Service. Jak wskazuje badanie, stabilny rynek pracy nie zmienia faktu, że ponad połowa Polaków liczy na podwyżki.

[reklama]
[reklama]