wp.pl
wp.pl
Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Firma Baza firm BUM-CAR PRZEDSIĘBIORSTWO PRYWATNE KOMIS DETAL USŁUGI J. NASKRĘT

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

BUM-CAR PRZEDSIĘBIORSTWO PRYWATNE KOMIS DETAL USŁUGI J. NASKRĘT - Kościan

Dane teleadresowe
ul. Sierakowskiego...
Zobacz pełne dane
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

Zachęcamy do umieszczania pełnego opisu swojej działalności. Pozwoli to na łatwiejsze znalezienie Państwa firmy w naszej wyszukiwarce oraz w internecie. Dodaj opis firmy


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj piąty znak kodu Y3cT5iAvTn 
Komentarze
 
2016-01-20 21:31:36 | 81.190.46.* | KKJ
Uwaga OSZUŚCI! A.H.K. Auto-Handel-Komis "autotu" Partner VIP Gwarant Service działają razem ze wspólnikiem CAR-NERO Mariusz Kopczyk z Nowego Dębca. Sprzedają kolizyjne samochody wyklepane do sprzedaży, tymczasem pełno w nich ukrytych wad - niektóre nienaprawialne - podczas zakupu o niczym nie informują, kłamią w żywe oczy na temat auta, potem zero kontaktu ani z komisem z Kościana ani z Panem K. z Car-Nero. Nie polecam - radzę omijać szerokim łukiem, ostrzegam i przestrzegam!
Podobne firmy

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Okazja dla małych i średnich firm. Do wzięcia 150 mln zł Okazja dla małych i średnich firm. Do wzięcia 150 mln zł Do 31 sierpnia 2017 roku małe i średnie firmy, działające w całej Polsce - poza woj. mazowieckim - mogą ubiegać się o bezzwrotne dofinansowanie nowych lub udoskonalanych produktów i technologii. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju przeznaczyło na ten cel 150 mln zł.