Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Firma Baza firm MULTI-IMPORT S.C

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

MULTI-IMPORT S.C - Białystok

Dane teleadresowe
ul. Ul.Dworska...
Zobacz pełne dane
Ul.Dworska 5b/7
15-756 Białystok
woj. podlaskie

e-mail: multiimport2012@gmail.com
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

Zachęcamy do umieszczania pełnego opisu swojej działalności. Pozwoli to na łatwiejsze znalezienie Państwa firmy w naszej wyszukiwarce oraz w internecie. Dodaj opis firmy


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj czwarty znak kodu kPhWpWqHGk 
Komentarze
 
2014-01-17 15:43:20 | 83.27.210.* | Marek Chwistek z Tarnowa
Zdecydowanie rekomenduje firme multiimport reprezentowaną przez Pana Pawła Okrasińskiego z Białegostoku.Dokonałem zakupu online towaru wyprodukowanego poza Polską.Po stwierdzeniu niewielkiej usterki osprzetu do urzadzenia i powiadomieniu pana Pawła otrzymalem droga pocztową i bezpłatnie nowy element.Szybka i profesjonalna sprzedaż oraz reakcja na uwagi klientow jest godna podkreslenia.Polecam business z tą firmą.
 
2015-05-20 23:33:38 | 31.61.136.* | Jacky
Zdecydowanie odradzam zakupy w tej firmie. Sprzedają tani, kiepskiej jakości towar pod nazwą propfesjonalnego sprzętu i nie uznają reklamacji- mimo ewidentnej winy leżącej po ich stronie.
 
2015-05-20 23:34:58 | 31.61.136.* | Jacky
Zdecydowanie odradzam zakupy w tej firmie. Sprzedają tani, kiepskiej jakości towar pod nazwą profesjonalnego sprzętu i nie uznają reklamacji- mimo ewidentnej winy leżącej po ich stronie.
Podobne firmy

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Polskie sklepy internetowe najbardziej ucierpią na podatku od handlu Polskie sklepy internetowe najbardziej ucierpią na podatku od handlu Paradoksalnie to polskie firmy mają zostać obłożone dodatkowym podatkiem. Zagraniczni giganci wirtualnego handlu nie zapłacą ani złotówki. Jak to możliwe? Wyjaśniał w #dziejesienazywo dziennikarz money.pl Sebastian Ogórek.

[reklama]
[reklama]