wp.pl
wp.pl
Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

NQ SYSTEM - Chorzów

Dane teleadresowe
ul. Graniczna...
Zobacz pełne dane
Graniczna 45
41-506 Chorzów
woj. śląskie

www: www.nq-system.com.pl
e-mail: 1234jaa@gmail.com
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

Zachęcamy do umieszczania pełnego opisu swojej działalności. Pozwoli to na łatwiejsze znalezienie Państwa firmy w naszej wyszukiwarce oraz w internecie. Dodaj opis firmy


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj ósmy znak kodu 7e6CrCJrum 
Komentarze
 
2012-04-30 22:21:44 | 31.63.166.* | wystawiony do wiatru
Niestety nie mogę polecic firmy. Mimo umawiania się i wielokrotnych zapewnien telefonicznych o wizycie nie udalo się firmie NQ System do mnie dotrzec. Mimo moich interwencji nie reagowali. Gdybym wiedzial, ze tak będzie wyglądac wspolpraca nie zawracal bym sobie głowy i wybrał inna firme, ktora nie ma klienta w dupie. Szczerze radze dla wlasnego spokoju wybrac konkurencje.
 
2012-08-24 14:17:26 | 93.176.223.* | kolejny niezadowolony
Również przestrzegam przed tą firmą. Traktują klienta jakby robili mu łaskę. Po wielokrotnym umawianiu się, obietnicach itd. w końcu byłem zmuszony skorzystać w usług innej firmy. Nie polecam!

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Pomoc dla frankowiczów. Komisja finansów oceni trzy projekty Pomoc dla frankowiczów. Komisja finansów oceni trzy projekty Na kolejnym posiedzeniu sejmowej komisji finansów ma dojść do powołania podkomisji, która zajmie się trzema projektami ustaw, dotyczącymi kredytów frankowych - poinformował szef komisji Jacek Sasin. Komisja przyjęła w czwartek plan pracy na pierwsze półrocze 2017 roku.