Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

NQ SYSTEM - Chorzów

Dane teleadresowe
ul. Graniczna...
Zobacz pełne dane
Graniczna 45
41-506 Chorzów
woj. śląskie

www: www.nq-system.com.pl
e-mail: 1234jaa@gmail.com
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

Zachęcamy do umieszczania pełnego opisu swojej działalności. Pozwoli to na łatwiejsze znalezienie Państwa firmy w naszej wyszukiwarce oraz w internecie. Dodaj opis firmy


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj trzeci znak kodu 7Ff6pHPiJh 
Komentarze
 
2012-04-30 22:21:44 | 31.63.166.* | wystawiony do wiatru
Niestety nie mogę polecic firmy. Mimo umawiania się i wielokrotnych zapewnien telefonicznych o wizycie nie udalo się firmie NQ System do mnie dotrzec. Mimo moich interwencji nie reagowali. Gdybym wiedzial, ze tak będzie wyglądac wspolpraca nie zawracal bym sobie głowy i wybrał inna firme, ktora nie ma klienta w dupie. Szczerze radze dla wlasnego spokoju wybrac konkurencje.
 
2012-08-24 14:17:26 | 93.176.223.* | kolejny niezadowolony
Również przestrzegam przed tą firmą. Traktują klienta jakby robili mu łaskę. Po wielokrotnym umawianiu się, obietnicach itd. w końcu byłem zmuszony skorzystać w usług innej firmy. Nie polecam!

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Możesz zostać panem na zamku. Oto zabytki na sprzedaż Możesz zostać panem na zamku. Oto zabytki na sprzedaż Niezwykła gratka dla miłośników historii, ale przede wszystkim dla inwestorów. Na sprzedaż wystawiony został krzyżacki zamek w Barcianach. Takich niezwykłych, zabytkowych nieruchomości, które szukają nowego właściciela jest w Polsce o wiele więcej. Sprzedają je prywatni właściciele, ale także Agencja Nieruchomości Rolnych. W jej zasobach znajduje się wiele niszczejących obiektów, które czekają na drugie życie w rękach nowych właścicieli. Ceny? Zróżnicowane. Krzyżacki zamek o powierzchni 10 tys. m2 to koszt 12 mln zł. Jednak właścicielem pałacu można zostać już za równowartość mieszkania w Warszawie. Oto zamki, dwory i pałace, które można kupić w Polsce.