Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Firma Baza firm PAMELA TRANS

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

PAMELA TRANS - Bytom

Dane teleadresowe
ul. ...
Zobacz pełne dane

Bytom
woj. śląskie

www: www.pamelats.pl
e-mail: pamellatv@interia.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska
Porównaj i wybierz najlepsze konto dla swojej firmy!

Opis działalności firmy


OPIS:
Jestem miłą sympatyczną gorącą i szaloną transseksualistką. Lubię się pośmiać i pożartować lubię też imprezować no i oczywiście lubię uprawiać seks, cenie w sobie higienę osobistą jak i moją kobiecość. Dla mnie nie liczy się czas spędzony z gościem tylko zadowolenie w dwie strony więc jeżeli spotkanko przedłuży się o kilka minut nic przeciesz się nie stanie. Moje zainteresowania to Medycyna ogólna społeczno-środowiskowa, ratownictwo medyczne-górnicze, kardiologia kardiochirurgia, transfuzjologia kliniczna. Psychologia interesuje się również ekonomią gospodarczą, interesuję się również rasą psów bojowych, moje motto to pomagać biednym oraz chorym nienawidzę chamstwa oraz przemocy w stosunku co do starszych oraz dzieci! Moje plany na przyszłość zostawię w tajemnicy.

Mój opis to: Długie ciemny blond włosy, mam 21 lat, 178 wzrostu + obcasik, szczupła sylwetka niebieskie oczka, lekko opalona, biuścik trójeczka.

Mój ubiór: W trakcie spotkanka z gościem ubrana zawsze jestem w erotyczną i seksowną bieliznę nap. majteczki koronkowe staniczek pończoszki lub kabaretki długie do ud kozaczki i miniówka na górę sam staniczek lub jakiś gorsecik jakaś ładna bluzeczka lub jakiś seksowny strój erotyczny jeżeli chodzi o ubiór na dominację to ubieram się w lateksy skórę lackę lub zwykłe materiałowe ciuszki przeważnie ubieram się na czarno bo lubię ten kolorek no i mi pasuje. Prowadzę dwa toki zabaw z innych dziedzin nap. Na Dominację trzeba umówić się godzinę przed spotkaniem i trzeba od razu przedstawić że się chce dominację a jeżeli interesuje cie spotkanie zwykłe trzeba również uprzedzić że chcesz seks i też trzeba potwierdzić minimum godzinkę przed spotkaniem.

OFERTA:
Na spotkanku zaproponować ci mogę!
- seks oralny w zabezpieczeniu lub bez
- seks perwersyjno-oralny z udziałem bitej śmietany lub czekolady.
- seks w przeróżnych pozycjach np.. 6na9.
- seks fetyszowy taki jaki lubisz???
- ostra jazda lub romantycznie
- klinikal seks w klimatach medycznych
- i wszystko co sobie zażyczysz???

Na spotkanku Dominacyjnym zaproponować mogę

- Dominację Medyczną,
Cewnikowanie, badanie ginekologiczne oraz kliniczne-podstawowe bilansowe, przekłuwanie sutek moszny itp.. Lewatywa, masturbacja analna ,wlewy do pęcherzowe ,depilacja , zabiegi kliniczne podstawowe, podanie tlenu, wstrzykiwanie soli fizjologicznej nawet do 250ml.
Kontrola oddechu itp..

- Dominację psychiczną
Wyzywanie, zawstydzanie, przeklinanie, upodlenie, krzyczenie, ubliżanie itp..

- Dominację Fizyczną
Bicie kopanie deptanie wiązanie wiązanie-krępowanie policzkowanie tresury itp..

-Dominację Erotyczną
Kokietacja, zmuszanie do seksu , listing itp..

- Feminizację i coldresing
Przeistoczenie osoby uległej w dziwkę kobietę
Zakładanie peruki, szpilek makijaż itp..

- Fetysze oraz perwersje??????..

Możliwość również Dominacji wirtualnej (telefonicznej) lub seks telefonu! Za doładowaniem konta 25 zł. Do zabawy wirtualnej wysyłam tobie 6 zdjęć???

CHĘTNYCH I ZDECYDOWANYCH ZAPRASZAM???

 


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj trzeci znak kodu U1AjwXvCdh 
Podobne firmy

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Rekrutacja: 2/3 pracodawców zwraca uwagę na wartości wyznawane przez kandydata Rekrutacja: 2/3 pracodawców zwraca uwagę na wartości wyznawane przez kandydata Zmieniają się wymagania wobec kandydatów podczas rekrutacji. Coraz mniejsze znaczenie pracodawcy przywiązują do wykształcenia, rośnie natomiast wartość doświadczenia oraz wyznawanych wartości. Panuje przekonanie, że kandydat, który nie ma autorytetów i nie identyfikuje się z systemem moralnym, nie będzie także szanował nowych przełożonych. Również kandydaci, szukając pracy, zwracają uwagę na wartości, jakie reprezentuje dana firma.