wp.pl
wp.pl
Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Firma Baza firm PAMELA TRANS

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

PAMELA TRANS - Bytom

Dane teleadresowe
ul. ...
Zobacz pełne dane

Bytom
woj. śląskie

www: www.pamelats.pl
e-mail: pamellatv@interia.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy


OPIS:
Jestem miłą sympatyczną gorącą i szaloną transseksualistką. Lubię się pośmiać i pożartować lubię też imprezować no i oczywiście lubię uprawiać seks, cenie w sobie higienę osobistą jak i moją kobiecość. Dla mnie nie liczy się czas spędzony z gościem tylko zadowolenie w dwie strony więc jeżeli spotkanko przedłuży się o kilka minut nic przeciesz się nie stanie. Moje zainteresowania to Medycyna ogólna społeczno-środowiskowa, ratownictwo medyczne-górnicze, kardiologia kardiochirurgia, transfuzjologia kliniczna. Psychologia interesuje się również ekonomią gospodarczą, interesuję się również rasą psów bojowych, moje motto to pomagać biednym oraz chorym nienawidzę chamstwa oraz przemocy w stosunku co do starszych oraz dzieci! Moje plany na przyszłość zostawię w tajemnicy.

Mój opis to: Długie ciemny blond włosy, mam 21 lat, 178 wzrostu + obcasik, szczupła sylwetka niebieskie oczka, lekko opalona, biuścik trójeczka.

Mój ubiór: W trakcie spotkanka z gościem ubrana zawsze jestem w erotyczną i seksowną bieliznę nap. majteczki koronkowe staniczek pończoszki lub kabaretki długie do ud kozaczki i miniówka na górę sam staniczek lub jakiś gorsecik jakaś ładna bluzeczka lub jakiś seksowny strój erotyczny jeżeli chodzi o ubiór na dominację to ubieram się w lateksy skórę lackę lub zwykłe materiałowe ciuszki przeważnie ubieram się na czarno bo lubię ten kolorek no i mi pasuje. Prowadzę dwa toki zabaw z innych dziedzin nap. Na Dominację trzeba umówić się godzinę przed spotkaniem i trzeba od razu przedstawić że się chce dominację a jeżeli interesuje cie spotkanie zwykłe trzeba również uprzedzić że chcesz seks i też trzeba potwierdzić minimum godzinkę przed spotkaniem.

OFERTA:
Na spotkanku zaproponować ci mogę!
- seks oralny w zabezpieczeniu lub bez
- seks perwersyjno-oralny z udziałem bitej śmietany lub czekolady.
- seks w przeróżnych pozycjach np.. 6na9.
- seks fetyszowy taki jaki lubisz???
- ostra jazda lub romantycznie
- klinikal seks w klimatach medycznych
- i wszystko co sobie zażyczysz???

Na spotkanku Dominacyjnym zaproponować mogę

- Dominację Medyczną,
Cewnikowanie, badanie ginekologiczne oraz kliniczne-podstawowe bilansowe, przekłuwanie sutek moszny itp.. Lewatywa, masturbacja analna ,wlewy do pęcherzowe ,depilacja , zabiegi kliniczne podstawowe, podanie tlenu, wstrzykiwanie soli fizjologicznej nawet do 250ml.
Kontrola oddechu itp..

- Dominację psychiczną
Wyzywanie, zawstydzanie, przeklinanie, upodlenie, krzyczenie, ubliżanie itp..

- Dominację Fizyczną
Bicie kopanie deptanie wiązanie wiązanie-krępowanie policzkowanie tresury itp..

-Dominację Erotyczną
Kokietacja, zmuszanie do seksu , listing itp..

- Feminizację i coldresing
Przeistoczenie osoby uległej w dziwkę kobietę
Zakładanie peruki, szpilek makijaż itp..

- Fetysze oraz perwersje??????..

Możliwość również Dominacji wirtualnej (telefonicznej) lub seks telefonu! Za doładowaniem konta 25 zł. Do zabawy wirtualnej wysyłam tobie 6 zdjęć???

CHĘTNYCH I ZDECYDOWANYCH ZAPRASZAM???

 


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj szósty znak kodu zzwG4LC6Jh 
Podobne firmy

Polecamy produkty dla firm