wp.pl
wp.pl
Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Firma Baza firm PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWE ARNOLD

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWE ARNOLD - Opole

Dane teleadresowe
ul. Budowlanych...
Zobacz pełne dane
Budowlanych 6
42-205 Opole
woj. opolskie

fax: +48 77 4530922
Zobacz numer telefonu
www: www.arnoldbus.eu
e-mail: arnoldbus@wp.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy


Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą przewozową. Z wieloletniego, bogatego doświadczenia czerpiemy codziennie nowe pomysły. Zawieziemy Cię bezpiecznie, na czas i do celu zawsze, gdy tego potrzebujesz. Nieważne, czy wyjeżdżasz do pracy, w odwiedziny czy na urlop. Z nami dojedziesz codziennie w każde miejsce w Niemczech, Holandii i Belgii. Jeździmy również na terenie Polski.

Dowieziemy Cię na każde lotnisko i odbierzemy kiedy tylko chcesz. Możesz również wynająć busa wraz z kierowcą na dowolny przejazd w całej Europie.

By zarezerwować przejazd nie musisz wychodzić z domu, nie musisz płacić za połączenie telefoniczne. Napisz do nas! Oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Jeśli jesteś zdecydowany i wiesz już wszystko, wystarczy że wypełnisz formularz dostępny na naszej stronie www.arnoldbus.eu i prześlesz go do nas. Twoja rezerwacja zostanie zapisana w naszym komputerowym systemie rezerwacji i potwierdzona poprzez wysłanie do Ciebie wiadomości e-mail, bądź sms ? wybór należy do Ciebie. Dzień przed wyjazdem skontaktujemy się z Tobą ponownie, w celu przekazania wszystkich szczegółów wyjazdu.
Wyjeżdżając z nami masz pewność i gwarancję sprawnej, miłej obsługi oraz bezpiecznego i komfortowego przejazdu!

Więcej szczegółowych informacji uzyskasz na naszej stronie internetowej www.arnoldbus.eu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj ósmy znak kodu vG4JB9fGKp 
Komentarze
 
2013-12-28 17:50:35 | 84.85.86.* | kasias
firma przewozowa arnold jest jedna z najlepszych jakie znam korzystamy z cala rodzina polecam:-):-):-)
Podobne firmy

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Zapłacą gminie Tarnów 32 mln zł odszkodowania. Za zmowę cenową Zapłacą gminie Tarnów 32 mln zł odszkodowania. Za zmowę cenową Blisko 32 mln zł odszkodowania otrzyma gmina Tarnów od dwóch firm budowlanych za zmowę przetargową przy budowie łącznika autostrady A4 z drogą wojewódzką 977 w Tarnowie (Węzeł Krzyż). To wynik ugody sądowej, jaką zawarł samorząd z wykonawcami inwestycji.