Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Firma Baza firm RS AUTO-HANDEL LOMBARD ROBERT SNOPKOWSKI

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

RS AUTO-HANDEL LOMBARD ROBERT SNOPKOWSKI - Włocławek

Dane teleadresowe
ul. Al. Jana Pawła Ii...
Zobacz pełne dane
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

Zachęcamy do umieszczania pełnego opisu swojej działalności. Pozwoli to na łatwiejsze znalezienie Państwa firmy w naszej wyszukiwarce oraz w internecie. Dodaj opis firmy

Branże

Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj trzeci znak kodu VAzMdWcpji 
Komentarze
 
2014-09-20 23:13:25 | 31.182.157.* | AA
oszuści i tyle. przez telefon auto super ekstra, ale przegląd w autoryzowanym serwisie opla ich przerósł, a poza tym: ubezpieczenia brak, rej. w kraju brak, wizyta w autoryzowanym serwisie opla była niemożliwa, dopiero po uprzednim umówieniu (co ciekawe, kiedy JA zadzwoniłam do serwisu bezpośrednio nie było ŻADNEGO problemu i zapraszają nawet teraz). widocznie coś było nie tak z autem. generalnie krętactwo na całego. NIE POLECAM!!!

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Śmigłowce dla armii - gdzie powinny powstawać? Zobacz sondaż Śmigłowce dla armii - gdzie powinny powstawać? Zobacz sondaż Ponad 60 proc. Polaków popiera pomysł, aby śmigłowce dla polskiej armii były produkowane przez dostawców, którzy mają zakłady w Polsce, wynika z badania przeprowadzonego przez Instytut Badań Rynkowych i Społecznych IBRiS tuż po zakończeniu przez stronę polską negocjacji z francuskim producentem śmigłowca Caracal i unieważnieniu przetargu na zakup śmigłowców wielozadaniowych.