wp.pl
wp.pl
Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Firma Baza firm W.L.REM-BUD SP. Z O.O.

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

W.L.REM-BUD SP. Z O.O. - Kunice Gm. Gdów

Dane teleadresowe
ul. ...
Zobacz pełne dane
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

Zachęcamy do umieszczania pełnego opisu swojej działalności. Pozwoli to na łatwiejsze znalezienie Państwa firmy w naszej wyszukiwarce oraz w internecie. Dodaj opis firmy


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj czwarty znak kodu 7jSDXt2uKi 
Komentarze
 
2014-03-25 20:00:07 | 5.172.248.* | Magda
Wolę nie pisać brzydko o firmie WL Rem-Bud Gdów. Muszę jednak wszystkich przestrzec. Nie można polegać na właścicielu jak i robotnikach tej firmy. Są nieuczciwi. Prace wykonują fatalnie i wcale nie krępuje ich picie kawy i ciągłe przerwy. Do pracy przyjeżdżają kiedy chcą. Poza tym właciciel miał wiele spraw założonych przez inwestorów. To chyba o czymś świadczy? Prawda? Nie polecam! Skutki ich pracy widzę na codzień w moim domu.

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: W gospodarce najgorzej od dwóch lat. Najnowsze dane GUS W gospodarce najgorzej od dwóch lat. Najnowsze dane GUS GUS zaprezentował w środę raport na podstawie opinii dyrektorów przedsiębiorstw. Obraz gospodarki jaki z tego wynika jest niepokojący. Kolejny miesiąc słabną zamówienia dla branż eksportowych a firmy deklarują, że chcą bardziej zwalniać, niż zatrudniać. Od tego, jak sobie będzie radzić gospodarka, zależeć będzie napływ podatków do budżetu, a co za tym idzie przyszłość niższego wieku emerytalnego, czy programu 500+.