wp.pl
wp.pl
Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Firma Baza firm WŁOCH MAREK I S-KA SP. Z O.O. AUTORYZOWANY DEALER MITSUBISHI

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

WŁOCH MAREK I S-KA SP. Z O.O. AUTORYZOWANY DEALER MITSUBISHI - Boguchwała

Dane teleadresowe
ul. Tkaczowa...
Zobacz pełne dane
Tkaczowa 121
36-040 Boguchwała
woj. podkarpackie

fax: +48 17 8714808
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

Zachęcamy do umieszczania pełnego opisu swojej działalności. Pozwoli to na łatwiejsze znalezienie Państwa firmy w naszej wyszukiwarce oraz w internecie. Dodaj opis firmy

Branże

Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj piąty znak kodu UNthrhfk3j 
Komentarze
 
2012-02-20 18:42:41 | 79.185.239.* | Klient-niezadowolony
Ten serwis to kompletne dno, jego obsługa jest arogancka, wchodząc do tego serwisu czujesz się jak intruz który śmiał przeszkodzić wszystkim tym Panom w wzajemnej adoracji. Dla tych Państwa kawa jest ważniejsza niż klient, oczywiście jak już jesteście właścicielami samochodu. Jak chcecie państwo kupić u nich auto to bez wazeliny wchodzą w *****. Czysty przykład jak sprzedać samochód a później olewać jego właściciela na każdym kroku. Cena napraw serwisowy = równa się jakość obsługi, czyli bardzo niziutko.

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Zapłacą gminie Tarnów 32 mln zł odszkodowania. Za zmowę cenową Zapłacą gminie Tarnów 32 mln zł odszkodowania. Za zmowę cenową Blisko 32 mln zł odszkodowania otrzyma gmina Tarnów od dwóch firm budowlanych za zmowę przetargową przy budowie łącznika autostrady A4 z drogą wojewódzką 977 w Tarnowie (Węzeł Krzyż). To wynik ugody sądowej, jaką zawarł samorząd z wykonawcami inwestycji.