wp.pl
wp.pl
Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Money.plFirmaDotacje z UniiWiadomości z Unii
  •  Podpisanie pierwszych kontraktow na budowe satelitow Galileo
    14.07.2003
    Podpisanie pierwszych kontraktow na budowe satelitow Galileo
    W dniu 11 lipca w ośrodku badawczo-technologicznym Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA) podpisano pierwsze kontrakty na budowę testowych satelitów na potrzeby programu Galileo. Poprzedzą one 30 obiektów, które docelowo zostaną zbudowane dla europejskiego systemu nawigacji s...
1 -50 -25 ... 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328
Kredyty dla MŚP na ponad 1,4 mld zł. BGK podpisało umowy z 10 bankami Kredyty dla MŚP na ponad 1,4 mld zł. BGK podpisało umowy z 10 bankami
Prezes BGK Beata Daszyńska-Muzyczka poinformowała w rozmowie z dziennikarzami, że pula środków, jakimi dysponuje bank, to 525 mln zł.

Polecamy produkty dla firm

PRZYDATNE LINKI

Firmy w coraz trudniejszej sytuacji. Co zrobić, by wyjść na prostą? Firmy w coraz trudniejszej sytuacji. Co zrobić, by wyjść na prostą?
Słabsza od oczekiwanej dynamika gospodarki, rosnące wyzwania rynkowe i zbyt wysokie zobowiązania powodują, że coraz większej liczbie firm trudno utrzymać stabilny rozwój. Dla sporej grupy przedsiębiorstw nadchodzi więc czas dostosowywania się do trudniejszej rzeczywistości, zmiany modelu biznesowego, uelastycznienia działania czy wręcz zmian personalnych. Trafna diagnoza problemów i podjęte w odpowiednim czasie działania pozwalają w wielu wypadkach uniknąć upadłości. Coraz więcej przedsiębiorców korzysta z postępowań restrukturyzacyjnych.