wp.pl
wp.pl
Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

Money.pl Firma Wzory dokumentów

JPK (Jednolite Pliki Kontrolne)

Wzór dokumentu : JPK MAG podstawowy

Podgląd dokumentu:
zobacz dokument
Podgląd dokumentu: Zobacz aktualny dokument
Stan na dzień: 25/04/2017
Kategoria dokumentu: JPK (Jednolite Pliki Kontrolne)
Tytuł dokumentu: JPK MAG podstawowy
Opis:

JPK_MAG (magazyn) generuje pliki JPK za dowolny okres na podstawie danych wpisanych w arkusze Excela. Obsługa wymaga od użytkownika jedynie znajomości podstaw MS Excel. Dodatkowo może służyć do weryfikacji, edycji i scalania otrzymanych z innych źródeł plików JPK.


W wersji podstawowej plik umożliwia wprowadzenie maksymalnie do 40 dokumentów magazynowych miesięcznie w każdym z arkuszy

Zakup skoroszytu uprawnia do nabycia 12 miesięcznej licencji na korzystanie z produktu, którą po roku można odnowić.

Oferujemy również JPK MAG rozszerzony umożliwiający ewidencjonowanie do 80 dokumentów magazynowych miesięcznie, znajdujący się w katalogu JPK.

Jeżeli liczba pozycji nie odpowiada Państwa potrzebom lub potrzebują Państwo dedykowanej oferty, proszę o kontakt tel.: +48 (22) 257-81-44, lub e-mail: JPK@signform.pl z BOK Signform.

Zapraszamy do pobrania BEZPAATNEJ WERSJI DEMO JPK_MAG umożliwiającej zapoznanie się z pełną funkcjonalnością skoroszytu.


Wymagania sprzętowe: komputer PC z oprogramowaniem Microsoft Windows: 7/8/10, pakiet Microsoft Office 2007/2010/2013/2016

Liczba stron: 9
Format pliku: xlsm   Formularz wykonany jest w wersji aktywnej w formacie Excel, obliczenia w pliku wykonują się automatycznie. Formularz można wypełniać na komputerze oraz zapisywać na dysku twardym.
Dostępność: Dokument jest nieaktualny i nie jest dostępny do pobrania.

Inne wzory dokumentów w kategorii "JPK (Jednolite Pliki Kontrolne)"