Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

Money.pl Firma Akty prawne

Dzienniki Ustaw

Dziennik Ustaw - rok 2000, nr 80, poz. 903

Dziennik Ustaw - rok 2000, nr 80, poz. 903

Wydany przez:Prezes Rady Ministrów
Tytuł aktu:Obwieszczenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 8 sierpnia 2000 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu ustawy o własności lokali.
Status aktu prawnego:Obowiązujący
Treść aktu prawnego:  pobierz treść dokumentu
Data wydania:2000-08-08
Ujednolicona treść aktu prawnego: Dziennik Ustaw - rok 2000, nr 80, poz. 903

Publikowane akty nie są źródłem prawa. Jedyne źródło prawa na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanowią, na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2000 r. "O ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych innych aktów prawnych" (Dz.U. 2000 r. Nr 62, poz. 718) akty prawne ogłaszane i wydawane w Dzienniku Ustaw i Monitorze Polskim. Money.pl nie ponosi odpowiedzialności za skutki działań podjętych w oparciu o udostępnione publikacje.

Dziennik Ustaw nr 80 z 2000 roku - pozostałe dokumenty:

Hejt w internecie może dotyczyć także firm. To sposób na walkę z konkurencją Hejt w internecie może dotyczyć także firm. To sposób na walkę z konkurencją
- Internetowa mowa nienawiści to problem nie tylko społeczny, lecz także biznesowy. Coraz więcej firm mierzy się z kryzysami wizerunkowymi, które wywołują negatywne komentarze w sieci, oszczerstwa konkurencji albo opinie niezadowolonych, byłych pracowników. Utrata wirtualnej reputacji może wywołać odpływ klientów i doprowadzić firmę do plajty - przestrzega dr Mateusz Grzesiak.

Polecamy produkty dla firm

PRZYDATNE LINKI