Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Money.plFirmaAkty prawne

Monitor Polski - rok 2008, nr 35, poz. 324 z dnia 2008-04-30

Wydany przez:Prezes Naczelnego Sądu Administracyjnego
Data ogłoszenia:2008-04-30
Tytuł aktu:Obwieszczenie Prezesa Naczelnego Sądu Administracyjnego z dnia 18 kwietnia 2008 r. o wolnych stanowiskach sędziowskich w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Łodzi
Status aktu prawnego:Obowiązujący
Treść aktu prawnego:  pobierz treść dokumentu
Data wydania:2008-04-18

Publikowane akty nie są źródłem prawa. Jedyne źródło prawa na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanowią, na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2000 r. "O ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych innych aktów prawnych" (Dz.U. 2000 r. Nr 62, poz. 718) akty prawne ogłaszane i wydawane w Dzienniku Ustaw i Monitorze Polskim. Money.pl nie ponosi odpowiedzialności za skutki działań podjętych w oparciu o udostępnione publikacje.

Monitor Polski nr 35 z 2008 roku - pozostałe dokumenty:

Nie daj się złowić. Finansowi naciągacze czyhają Nie daj się złowić. Finansowi naciągacze czyhają
Jak grzyby po deszczu wyrastają firmy oferujące "inwestycje" z nienaturalnie wysoką stopą zwrotu. Jedne chcą złowić inwestorów, inne zwykłych zjadaczy chleba. Każdy ma stać się nieprzeciętnie bogaty. A kończy się wydrenowanym portfelem, procesami i straconymi nerwami.

Polecamy produkty dla firm

PRZYDATNE LINKI

Niemcy wprowadzają opłatę za opakowania. Uderzy to również w polskie e-sklepy Niemcy wprowadzają opłatę za opakowania. Uderzy to również w polskie e-sklepy
Z początkiem stycznia 2019 r. na zagraniczne e-sklepy, które sprzedają w Niemczech, zostanie nałożony dodatkowy obowiązek: będą ponosiły opłatę recyclingowa za opakowania, które wysyłają do tego kraju. Do końca roku muszą zapisać się do rejestru.