Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Money.plFirmaAkty prawne

Monitor Polski - rok 1946, nr 48, poz. 92

Wydany przez:Prezes Krajowej Rady Narodowej
Tytuł aktu:Uchwała Prezydium Krajowej Rady Narodowej z dnia 22 lutego 1946 r. w sprawie nadania odznaczeń w uznaniu zasług położonych w okresie pracy w Zarządzie Miejskim m. st. Warszawy w dziele zabezpieczenia mienia i pracy organizacyjnej.
Status aktu prawnego:Uchylony
Treść aktu prawnego:  pobierz treść dokumentu
Data wydania:1946-02-22
Data wejscia w życie:1946-06-02
Data obowiązywania:1946-06-02

Publikowane akty nie są źródłem prawa. Jedyne źródło prawa na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanowią, na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2000 r. "O ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych innych aktów prawnych" (Dz.U. 2000 r. Nr 62, poz. 718) akty prawne ogłaszane i wydawane w Dzienniku Ustaw i Monitorze Polskim. Money.pl nie ponosi odpowiedzialności za skutki działań podjętych w oparciu o udostępnione publikacje.

Monitor Polski nr 48 z 1946 roku - pozostałe dokumenty:

Większe oferty firmowe już tylko w internecie. Koniec ery dominacji papieru Większe oferty firmowe już tylko w internecie. Koniec ery dominacji papieru
Od czwartku firmy w przetargach powyżej unijnych progów mogą składa jedynie elektronicznie. Koniec z ofertami papierowymi.

Polecamy produkty dla firm

PRZYDATNE LINKI

Strajk w LOT w czwartek o 5:00. Nie wylecą samoloty z Warszawy Strajk w LOT w czwartek o 5:00. Nie wylecą samoloty z Warszawy
Związkowcy z PLL LOT potwierdzają money.pl - strajkujemy w czwartek. Początek strajku zaplanowano na 5 rano. Piloci i członkowie załóg uziemią samoloty na lotnisku Chopina, po porcie będą chodzić z transparentami.