Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Money.plFirmaAkty prawne

Monitor Polski - rok 1946, nr 62, poz. 118

Wydany przez:Prezes Krajowej Rady Narodowej
Tytuł aktu:Uchwała Prezydium Krajowej Rady Narodowej z dnia 17 kwietnia 1946 r. w sprawie odznaczeń w uznaniu wielkich zasług na polu pracy charytatywnej w dziele niesienia pomocy żołnierzom Polskiego Dywizjonu Bombowców nr 800 i polskim inwalidom na terenie Anglii oraz szpitalnictwa i innym zakładom opiekuńczym w Polsce.
Status aktu prawnego:Uchylony
Treść aktu prawnego:  pobierz treść dokumentu
Data wydania:1946-04-17
Data wejscia w życie:1946-07-15
Data obowiązywania:1946-07-15

Publikowane akty nie są źródłem prawa. Jedyne źródło prawa na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanowią, na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2000 r. "O ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych innych aktów prawnych" (Dz.U. 2000 r. Nr 62, poz. 718) akty prawne ogłaszane i wydawane w Dzienniku Ustaw i Monitorze Polskim. Money.pl nie ponosi odpowiedzialności za skutki działań podjętych w oparciu o udostępnione publikacje.

Monitor Polski nr 62 z 1946 roku - pozostałe dokumenty:

Biznesmeni na niby. Nie wezmą kredytów, nie zatrudnią pracowników Biznesmeni na niby. Nie wezmą kredytów, nie zatrudnią pracowników
Stewardesa, pielęgniarka, sprzątaczka, a nawet ochroniarz. Wszyscy mogą być przedsiębiorcami. Najczęściej jednak tylko na niby. Samozatrudnienie i prowadzenie własnej firmy wybiera coraz więcej Polaków. Z analiz wynika, że to nie tylko eksplozja przedsiębiorczości, a wciąż efekt "wypychania" z umów o pracę.

Polecamy produkty dla firm

PRZYDATNE LINKI