Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Money.plFirmaAkty prawne

Monitor Polski - rok 1946, nr 62, poz. 118

Wydany przez:Prezes Krajowej Rady Narodowej
Tytuł aktu:Uchwała Prezydium Krajowej Rady Narodowej z dnia 17 kwietnia 1946 r. w sprawie odznaczeń w uznaniu wielkich zasług na polu pracy charytatywnej w dziele niesienia pomocy żołnierzom Polskiego Dywizjonu Bombowców nr 800 i polskim inwalidom na terenie Anglii oraz szpitalnictwa i innym zakładom opiekuńczym w Polsce.
Status aktu prawnego:Uchylony
Treść aktu prawnego:  pobierz treść dokumentu
Data wydania:1946-04-17
Data wejscia w życie:1946-07-15
Data obowiązywania:1946-07-15

Publikowane akty nie są źródłem prawa. Jedyne źródło prawa na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanowią, na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2000 r. "O ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych innych aktów prawnych" (Dz.U. 2000 r. Nr 62, poz. 718) akty prawne ogłaszane i wydawane w Dzienniku Ustaw i Monitorze Polskim. Money.pl nie ponosi odpowiedzialności za skutki działań podjętych w oparciu o udostępnione publikacje.

Monitor Polski nr 62 z 1946 roku - pozostałe dokumenty:

Ordynacja podatkowa. Skarbówka zablokuje ci konto, a ty nie będziesz się mógł odwołać Ordynacja podatkowa. Skarbówka zablokuje ci konto, a ty nie będziesz się mógł odwołać
Nie będzie można zaskarżyć decyzji szefa krajowej Administracji Skarbowej o blokadzie rachunku w banku albo SKOK-u na 72 godziny. Taką zmianę zakłada nowelizacja Ordynacji podatkowej, za którą w ubiegłym tygodniu zagłosował Sejm.

Polecamy produkty dla firm

PRZYDATNE LINKI

Nowy obowiązek podatkowy dla pracujących za granicą. PIT trzeba będzie rozliczyć w Polsce Nowy obowiązek podatkowy dla pracujących za granicą. PIT trzeba będzie rozliczyć w Polsce
Już od stycznia 2019 r. Polacy, którzy wprawdzie zarabiają wyłącznie za granicą, ale mają w Polsce rodzinę, będą musieli rozliczać się także z naszym fiskusem. To oznacza dodatkowe obowiązki, ale wysokość płaconego podatku nie pójdzie w górę. To kolejny rozdział w walce z unikaniem podwójnego opodatkowania.