Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Money.plFirmaAkty prawne

Monitor Polski - rok 1955, nr 15, poz. 162

Wydany przez:Minister Finansów
Tytuł aktu:Zarządzenie Ministra Finansów z dnia 23 grudnia 1954 r. w sprawie szczegółowych zasad, trybu rejestracji i kontroli przestrzegania dyscypliny finansowej w zakresie etatów osobowych, stawek i funduszu płac, jak również zakresu działania poszczególnych organów rejestrujących oraz banków.
Status aktu prawnego:Uchylony
Treść aktu prawnego:  pobierz treść dokumentu
Data wydania:1954-12-23
Data wejscia w życie:1955-02-25
Data obowiązywania:1955-01-01

Publikowane akty nie są źródłem prawa. Jedyne źródło prawa na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanowią, na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2000 r. "O ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych innych aktów prawnych" (Dz.U. 2000 r. Nr 62, poz. 718) akty prawne ogłaszane i wydawane w Dzienniku Ustaw i Monitorze Polskim. Money.pl nie ponosi odpowiedzialności za skutki działań podjętych w oparciu o udostępnione publikacje.

Monitor Polski nr 15 z 1955 roku - pozostałe dokumenty:

  • Monitor Polski - rok 1955, nr 15, poz. 162
Nie daj się złowić. Finansowi naciągacze czyhają Nie daj się złowić. Finansowi naciągacze czyhają
Jak grzyby po deszczu wyrastają firmy oferujące "inwestycje" z nienaturalnie wysoką stopą zwrotu. Jedne chcą złowić inwestorów, inne zwykłych zjadaczy chleba. Każdy ma stać się nieprzeciętnie bogaty. A kończy się wydrenowanym portfelem, procesami i straconymi nerwami.

Polecamy produkty dla firm

PRZYDATNE LINKI

Niemcy wprowadzają opłatę za opakowania. Uderzy to również w polskie e-sklepy Niemcy wprowadzają opłatę za opakowania. Uderzy to również w polskie e-sklepy
Z początkiem stycznia 2019 r. na zagraniczne e-sklepy, które sprzedają w Niemczech, zostanie nałożony dodatkowy obowiązek: będą ponosiły opłatę recyclingowa za opakowania, które wysyłają do tego kraju. Do końca roku muszą zapisać się do rejestru.