Money.plFirmaArchiwumArchiwum roczne
ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY NEWSLETTERArchiwum roczne

Artykuły z dnia 2015-11-18
 • Jest sposób na poprawę bezpieczeństwa pracy przy wsparciu ZUS
  Na dofinansowanie inwestycji przedsiębiorców w poprawę warunków pracy ZUS przeznaczy w tym roku blisko 27 mln zł, z czego do tej pory wydano 12 mln zł. Mikroprzedsiębiorstwa mogą liczyć na 90-proc. dofinansowanie budżetu projektu, największe firmy – nawet do 500 tys. zł. Wartość najdroższego projektu dofinansowanego przez ZUS sięgnęła 300 tys. zł. Od początku roku wpłynęło ponad 2 tys. wniosków.
 • Premier obiecuje obniżkę podatku CIT
  Rząd planuje obniżenie podatku CIT dla małych i średnich przedsiębiorstw do 15%, zapowiedziała premier Beata Szydło podczas swojego expose w Sejmie.
 • Nowoczesne biura. Brak kabli i komputer, który odpowie na głos
  Aby nie zostać w tyle za konkurencją, konieczne są stałe zmiany i dostosowywanie biznesu do wymogów rynku. Firmy zmieniają produkty, usługi i modele biznesowe. Obecnie jednak technologia ma ogromne znaczenie i dlatego, by wyprzedzić innych, warto zadbać o nowoczesność miejsca pracy.
 • Mobilność w firmie. Dlaczego się opłaca?
  Urządzenia mobilne, Internet, aplikacje, a także media społecznościowe, wyspecjalizowane serwisy – wszystko to może być wykorzystywane do rozwoju firmy. Zobacz, jak to zrobić i co dzięki temu może zyskać Twój biznes.