Money.plFirmaArchiwumArchiwum roczne
ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY NEWSLETTERArchiwum roczne

Artykuły z dnia 2015-12-18
 • Szefowa MRPiPS odwołała dwóch wiceprezesów PFRON
  Minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska odwołała z funkcji wiceprezesów Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) Janusza Wesołowskiego i Marcina Horynia - poinformował w piątek resort.
 • Czas hybryd, czyli o co chodzi w komputerze 2w1
  Tablet czy laptop? Okazuje się, że stając przed takim wyborem klienci coraz częściej wybierają trzecią drogę. Stylowy, smukły laptop i jednocześnie multimedialny tablet, czyli komputer 2w1. Hybryda łączy zalety dwóch rodzin urządzeń.
 • Czas interakcji
  IT i nowy sprzęt to szansa, a nie koszt i utrapienie. Nowoczesne rozwiązania informatyczne mogą służyć podnoszeniu wydajności pracowników, zwiększeniu elastyczności organizacji – czyli zwiększeniu przychodów. O tym, że to nie marketingowe życzenia, przekonują przykłady także firm działających w Polsce.
 • Pośrednicy finansowi udostępnią MSP ponad 1 mld zł z gwarancją UE
  Ponad 1 mld zł z gwarancją Unii Europejskiej zostanie uruchomione przez pośredników finansowych: Idea Bank, Raiffeisen-Leasing Polska i TISE dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce, poinformowano podczas wspólnej konferencji "Dodatkowy miliard dla polskich mikro i małych?" zorganizowanej przez Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów UE.