Money.plFirmaArchiwumArchiwum roczne
ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY NEWSLETTERArchiwum roczne

Artykuły z dnia 2017-09-15
 • 200 mld zł z Unii dla Polski. Pieniądze płyną szerokim strumieniem
  - Wartość umów inwestycyjnych z wykorzystaniem funduszy UE przekroczyła 200 mld zł - poinformował wiceminister rozwoju Jerzy Kwieciński. Jego zdaniem wkład inwestycji we wzrost gospodarczy będzie coraz większy, w całym roku inwestycje mogą wzrosnąć o ponad 3 proc.
 • Masz firmę? W Łodzi lub Krakowie możesz dostać sporą dotację
  129 mln zł w formie niskooprocentowanych pożyczek inwestycyjnych trafi do firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw z woj. łódzkiego i małopolskiego. Umowę na ich realizację z pośrednikami finansowymi podpisał Bank Gospodarstwa Krajowego.
 • Specjalne Strefy Ekonomiczne rosną powoli. Resort zadowolony
  Sejm przyjął informację o funkcjonowaniu Specjalny Stref Ekonomicznych przedstawioną przez wiceminister rozwoju Jadwigę Emilewicz. Według jej relacji w sumie zainwestowano w nich ponad 112 mld zł.
 • W rodzinie siła. 10 największych firm rodzinnych w Polsce
  828 tys. firm działających w Polsce deklaruje, że są przedsiębiorstwami rodzinnymi. Przynoszą one gospodarce rocznie 322 mld złotych - wynika z raportu "Firma rodzinna to marka" Instytutu Biznesu Rodzinnego. Przyjrzeliśmy się tym największym z nich, generującym największe przychody ze sprzedaży. Zobaczcie sami, oto 10 największych firm rodzinnych w Polsce.