Firma Baza firm " MEDICAL - CENTER " HURTOWNIA SPRZĘTU MEDYCZNEGO & SKLEP MEDYCZNY Sprzedaż i Naprawa Sprzętu Medycznego

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

" MEDICAL - CENTER " HURTOWNIA SPRZĘTU MEDYCZNEGO & SKLEP MEDYCZNY Sprzedaż i Naprawa Sprzętu Medycznego - Łódź

Dane teleadresowe
ul. Al. Piłsudskiego...
Zobacz pełne dane
Al. Piłsudskiego 109
92-332 Łódź
woj. łódzkie

fax: 42 672 40 00
Zobacz numer telefonu
www: http://medical-center-hurtownia-sprzetu.business.site/
e-mail: info@medical-center.com.pl
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

" MEDICAL - CENTER " HURTOWNIA SPRZĘTU MEDYCZNEGO zajmuje się dystrybucją sprzętu medycznego na terenie Polski. Hurtownia zaopatruje w sprzęt medyczny Apteki, Sklepy Medyczne i Rehabilitacyjne oraz Placówki Służby Zdrowia. Firma posiada również Salon Medyczny i Sklep Medyczny na terenie Łodzi, gdzie w cenach hurtowych zaopatrują się klienci indywidualni. Hurtownia zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na oferowany sprzęt medyczny. Firma prowadzi również punkt naprawy ciśnieniomierzy elektronicznych i mechanicznych na terenie Łodzi.


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj siódmy znak kodu 2R2kjei8ug 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.