Firma Baza firm 3D STUDIO KAMIL STANISZEWSKI

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

3D STUDIO KAMIL STANISZEWSKI - Bielsko-Biała

Dane teleadresowe
ul. Podwale...
Zobacz pełne dane
Podwale 45
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie

fax: +48 33 8229012
Zobacz numer telefonu
www: www.studio-3d.pl
e-mail: biuro@studio-3d.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 

Firma 3D STUDIO specjalizuje się w projektowaniu i aranżacji wnętrz mieszkań, domów oraz budynków użyteczności publicznej. Dysponujemy nowoczesnym studiem grafiki komputerowej umożliwiającym wykonanie realistycznych wizualizacji projektowanych obiektów. W naszej pracy kierujemy się ideą tworzenia miejsc niezwykłych, które charakteryzuje funkcjonalność oraz niepowtarzalny klimat.

Każdego klienta jak i jego potrzeby traktujemy indywidualnie tak, aby spełnić wszystkie wymagania. Tworzymy wnętrza w różnych stylach,w zależności od preferencji inwestora, które zawsze urzekają charakterem. Zajmujemy się nadzorami autorskimi i organizacją pracy ekip wykonawczych. Gwarantujemy fachową obsługę, rzetelne wykonanie prac projektowych oraz dogodne terminy realizacji.

Zapraszamy do współpracy!

 


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj czwarty znak kodu Chmf3Wgwhk 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.