Firma Baza firm AB TURBO GRZEGORZ KNIAZIAK

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

AB TURBO GRZEGORZ KNIAZIAK - Warszawa

Dane teleadresowe
ul. Modlińska...
Zobacz pełne dane
Modlińska 329
03-151 Warszawa
woj. mazowieckie

Zobacz numer telefonu
www: www.abturbo.pl
e-mail: biuro@abturbo.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 

Firma AB TURBO zajmuje się diagnostyką, naprawą i sprzedażą turbosprężarek wszystkich światowych producentów, t.j. GARRETT, HOLSET, KKK, SCHWITZER, MITSUBISHI, KOMATSU, TOYOTA, IHI, HITACHI.

Regenerujemy turbosprężarki do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz do ciągników, maszyn budowlanych i przemysłowych.
Do regeneracji używamy wyłącznie oryginalnych, najlepszych z dostępnych na rynku części zamiennych - brytyjskiej firmy MELETT.

W naszej firmie posiadamy profesjonalne stanowiska, wyposażone w najnowocześniejszy osprzęt, umożliwiający wykonanie diagnostyki i naprawy każdej turbosprężarki, co w połączeniu z wykwalifikowaną załogą zapewnia najwyższą jakość wykonywanych usług.

Turbiny naprawiamy w naszym warsztacie, w Warszawie przy ulicy Modlińskiej 329. Turbosprężarki można dostarczać do nas osobiście, bądź przesłać dowolnym kurierem. Zapewniamy szybką realizację zlecenia.


Na każdą zregenerowaną u nas turbosprężarkę standardowo udzielamy 12 miesięcznej gwarancji bez limitu kilometrów.

 


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj siódmy znak kodu RXghhCiwVi 
Komentarze
 
2014-05-21 12:40:16 | 31.60.51.* | Zbyszek
Wymieniałem tu łożyska i uszczelki to był już chyba ostatni moment! Widać, że mieli mnóstwo pracy a ja potrzebowałem to na tzw najgorszy z możliwych terminów. Panowie jednak się spięli, zorganizowali i zrobili za co dziękuję. Pozdrawiam i polecam.
Podobne firmy

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.