Firma Baza firm AGENCJA USŁUG MUZYCZNO - ARTYSTYCZNYCH. ZESPÓŁ MUZYCZNY THESAURUS

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

AGENCJA USŁUG MUZYCZNO - ARTYSTYCZNYCH. ZESPÓŁ MUZYCZNY THESAURUS - Nowogard

Dane teleadresowe
ul. 700-Lecia...
Zobacz pełne dane
700-Lecia 25m7
72-200 Nowogard
woj. zachodniopomorskie

fax: +48 91 3925122
www: www.watral.eu
e-mail: watral@wp.eu
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 

Jesteśmy

Zespołem Instrumentalno - Wokalnym, który gra i prezentuje muzykę taneczną zarówno dla osób z naszego pokolenia jak i dla młodzieży oraz dzieci. W jednym słowie potrafimy dostosować się do wymagań organizatorów imprez. Przeważnie zaszczycamy swoją obecnością: festyny, imprezy weselne, imprezy okolicznościowe, imprezy firmowe, bankiety, studniówki, a nawet potrafimy zagrać na ognisku w trakcie grillowania.

Atutem naszego zespołu jest Profesjonalny sprzęt, który pozwala wykonywać profesjonalną oprawę muzyczną. Posiadamy własne oświetlenia sceny jak i parkietu tanecznego dla uczestników imprezy. W szczególności gramy na imprezach plenerowych na wolnym powietrzu.

Czas trwania jednego bloku prezentacji muzyki wynosi ok. 45 minut oraz 10 minut przerwy, gdyż jesteśmy jednym z lepszych profesjonalnych zespołów i najtańszym zespołem na Pomorzu zachodnim.

Współpracujemy ze Sceną Ludową w Warszawie jak i z innymi poważnymi zespołami.


Historia zespołu

Zespół muzyczny powstał dawno dawno temu. Jako jeden z niewielu zespołów wita gości weselnych w domach Pana Młodego i Pani Młodej (grając znane piosenki i przygrywki). Umieją i lubią grać co w dzisiejszych czasach nie czyni tego wielu.

Przygrywki z weselnikami.

W trakcie trwania przyjęcia weselnego śpiewamy i gramy przy stołach wraz z Uczestnikami starosłowiańskie tradycyjne obrzędy "oczepiny" W trakcie oczepin również wiele się dzieje, nawet potrafimy rozebrać uczestnika konkursu.  Miłym akcentem jest również podziękowanie rodzicom oraz dla nich specjalna piosenka.

Skład zespołu weselnego jest bardzo istotny ? mniejszy będzie ekonomiczny, zaś większy zaoferuje bogatsze brzmienie.

Warto pomyśleć o oryginalnej i doskonałej zabawie dzięki karaoke. Wspaniała atmosfera oraz dużo śmiechu dzięki wspólnemu śpiewaniu, pozwoli wszystkim doskonale zrelaksować się i zintegrować. Idea karaoke wywodzi się z Japonii, gdzie jest ulubioną rozrywką zapracowanego społeczeństwa. Zabawa karaoke to śpiewanie piosenek z mikrofonem, do pokładu muzycznego, w którym głos wykonawcy został usunięty. Tekst piosenki zazwyczaj wyświetlany jest na ekranie.

Nic tak nie łączy jak wspólne śpiewanie. Nasze karaoke uświetnia imprezy oraz rozluźni krępującą atmosferę. Każda zabawa zyska inny wymiar i niepowtarzalny klimat.

Jako zespół pełnych entuzjazmu i humoru profesjonalistów jesteśmy w stanie zagwarantować kompleksową organizację i obsługę imprez. Mamy predyspozycje do tego, aby subtelnie zachęcić do zabawy każdego, niezależnie od temperamentu i charakteru. Profesjonalizm, znakomite wykonanie, komunikatywny WODZIREJ przeprowadza zabawy i konkursy.


Obecny skład zespołu

Gramy i śpiewamy zazwyczaj w składzie pięcioosobowym + reżyser dźwięku i zarazem oświetlenia, jedynie od wykonywanej imprezy jeśli wymaga tego sytuacja liczba członków zespołu jest zmienna

Zależy to wyłącznie od życzenia zleceniodawcy oraz jak wiadomo jego zamożności.

Potrafimy wykonać oprawę muzyczną nawet w składzie dwuosobowym.


Instrumenty :

Perkusyjne + WOKAL - A. Watral

Klawiszowe, Saksofon + WOKAL - T. Pietrasik

Gitara elektryczna, akustyczna, Wodzirej + WOKAL - R. Ścibor

Klawiszowe, akordeony + WOKAL - J. Mazurek

Oraz akustyka i Oświetlenie - Fabian

 

Więcej informacji uzyskają Państwo na naszej stronie internetowej www.watral.eu


Serdecznie zapraszamy do współpracy!!!

 


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj dziewiąty znak kodu ewikXM6UPj 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.