Firma Baza firm ALKO ZAKŁAD CUKIERNICZO-GARMAŻERYJNY. KOSTYRKA ALDONA

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

ALKO ZAKŁAD CUKIERNICZO-GARMAŻERYJNY. KOSTYRKA ALDONA - Złotokłos Gm. Piaseczno

Dane teleadresowe
ul. Urocza...
Zobacz pełne dane
Urocza 7
05-504 Złotokłos Gm. Piaseczno
woj. mazowieckie

fax: +48 22 7269051
Zobacz numer telefonu
www: www.alko.euroadres.pl
e-mail: alkocukiernia@wp.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

   

O firmie

Cukiernia istnieje od 1995 roku. Przepisy i doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie stanowią sekret wspaniałego domowego smaku naszych słodkich wyrobów. Artystyczne wykończenia zawdzięczamy wysokim umiejętnością i szerokiej wyobraźni naszych cukierników. Pyszne ciasta i ciasteczka pozwolą na wspomnienie słodkości jakie przygotowywała zawsze babcia kiedy jechaliśmy do niej na święta. Torty to szeroka gama pomysłów naszych i każdego klienta z osobna, proponujemy torty okolicznościowe( urodziny ,imieniny, chrzty ), komunijne, ślubne i dla bardziej odważnych torty specjalne np. na wieczorki panieńskie i kawalerskie;)

Działamy na terenie całego Mazowsza w zależności od wielkości zamówienia.

PRZYJMUJEMY RÓWNIEŻ ZAMÓWIENIA NA ŚWIĘTA.

Jesteśmy otwarci na sugestie i nowe pomysły klientów.

Chętnie nawiązujemy współprace ze sklepami , salami weselnymi , restauracjami, szkolnymi bufetami. w razie pytań prosimy o kontakt.


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj trzeci znak kodu vvsWas2mDk 
Podobne firmy

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.