Firma Baza firm ALTAN-BUD BUDZYŃ RAFAŁ

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

ALTAN-BUD BUDZYŃ RAFAŁ - Śrem

Dane teleadresowe
ul. Powstańców Wielkopol...
Zobacz pełne dane
Powstańców Wielkopolskiech 2/4
63-100 Śrem
woj. wielkopolskie

www: www.altan-bud.pl
e-mail: biuro@altan-bud.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy


Od lat zajmujemy się wyrobami z drewna. Wybierając naszą firmę, mogą być Państwo pewni, iż wybierają Państwo profesjonalistów. Drewno to nasza miłość i do wszystkich naszych produktów oprócz umiejętności oraz doświadczenia dodajemy to, co jest najważniejsze - pasję.


Firma ALTAN-BUD produkuje wysokiej jakości wyroby powstałe właśnie z drewna - materiału tak naturalnego i pięknego, że wszystko co tworzone jest z niego zdaje się mieć dusze. Stanowią one połączenie elementów architektury wiejskiej, tradycyjnego zdrowego materiału oraz oczekiwań współczesnego odbiorcy.


Krzewiąc tą ideę nasza firma, proponuje Państwu gamę produktów ogrodowych, jak również domków letniskowych.

Branże

Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj szósty znak kodu aqed6HsNem 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.