Firma Baza firm AMD FIRMA AUDYTORSKO-RACHUNKOWA SP. Z O.O.

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

AMD FIRMA AUDYTORSKO-RACHUNKOWA SP. Z O.O. - Warszawa

Dane teleadresowe
ul. Al. Stanów Zjednoczo...
Zobacz pełne dane
Al. Stanów Zjednoczonych 51
04-028 Warszawa
woj. mazowieckie

fax: +48 22 8703731
Zobacz numer telefonu
www: www.amd-rachunkowosc.pl
e-mail: amd.audyt@netpoczta.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 

INFORMACJE PODSTAWOWE
Firma audytorsko - rachunkowa A.M.D. Sp. z o.o. posiada licencję ministerstwa finansów i polisę ubezpieczeniową odpowiedzialności cywilnej.
Prowadzeniem dokumentacji księgowej i dokumentacji kadrowo - płacowej zajmujemy się od 1994 roku. Początkowo w firmie działającej na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej a od 2009 roku w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością. Obsługujemy ponad pięćdziesięciu przedsiębiorców - osoby fizyczne, osoby prawne, spółki jawne, oraz spółki cywilne.

Przedmiotem działalności firmy audytorsko - rachunkowej jest między innymi świadczenie usług w zakresie prowadzenia dokumentacji księgowej (księga rachunkowa - handlowa, podatkowa księga przychodów i rozchodów, ewidencja przychodu, rejestry podatku od towarów i usług) oraz dokumentacji kadrowo - płacowej (akta osobowe, listy płac, kartoteki wynagrodzeń, kartoteki urlopowe i zasiłkowe, ewidencja czasu pracy). W ramach świadczonych usług sporządzane są deklaracje podatkowe i deklaracje ZUS. Świadczymy również usługi na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej, które osiągają przychody z zagranicy, bądź przychody z najmu.

W firmie audytorsko - rachunkowej bardzo ważną rolę odgrywają osoby w niej pracujące. To od ich zaangażowania w dużej mierze zależy standard świadczonych usług, a co za tym idzie zadowolenie klientów. Kwalifikacje i doświadczenie mają znaczny wpływ na jakość świadczonych usług dlatego dbamy o stały rozwój i podwyższanie naszych kompetencji poprzez szkolenia i dostęp do specjalistycznych publikacji. Wszystkie osoby niezależnie od formy zatrudnienia obowiązuje klauzula o zachowaniu tajemnicy służbowej i przestrzeganiu ustawy o ochronie danych osobowych. Dla zapewnienia jak najlepszej obsługi naszych klientów współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin, oraz korzystamy z usług profesjonalnych firm.

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH
Dokumentacja księgowa i kadrowo-płacowa prowadzone są za pomocą komputerów przy użyciu programów Symfonia, Buchalter i Płatnik. Stacje robocze pracują pod systemem operacyjnym Windows XPŽ posiadającym bezpieczne procedury logowania a większość stosowanych programów ma wewnętrzne mechanizmy ograniczające dostęp.
Dodatkowo dane są systematycznie kopiowane. Kopie okresowe wykonywane na nośniku CD są przechowywane w osobnym miejscu. Programowy system zabezpieczeń oraz praw dostępu jest w pełni wykorzystywany i uniemożliwia osobom niepowołanym odczyt danych. Stosowane w Biurze Rachunkowym oprogramowanie zostało legalnie nabyte i posiada stosowne licencje na użytkowanie.

 


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj trzeci znak kodu kPfpqjU4Tj 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.