Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

ANDREWPOL - Hajnówka

Dane teleadresowe
ul. Woskowa...
Zobacz pełne dane
Woskowa 9
17-200 Hajnówka
woj. podlaskie

fax: +48 85 6834639
Zobacz numer telefonu
www: www.andrewpol.com.pl
e-mail: parkiety@andrewpol.com.pl
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 

Zakład Drzewny ANDREWPOL istnieje od 1989 roku. Specjalizujemy się w bardzo profesjonalnej produkcji wszelkich podłóg drewnianych, takich jak parkiet i deska podłogowa w wydaniu naturalnym jak i modyfikowanym. Ważną częścią naszej produkcji są również schody oraz elementy wykończeniowe.

Mamy nadzieję, że nasza wieloletnia praktyka w obróbce drewna spotka się z Państwa uznaniem i zaowocuje współpracą. W zamian proponujemy Państwu towar najwyższej jakości oraz atrakcyjne ceny.

Klepka podłogowa ? jest to parkiet tradycyjny wykonywany w różnych wymiarach o maksymalnej długości 500 mm, w dwóch grubościach 22 mm i 16 mm.

Deska podłogowa ? jest to deska parkietowa lita na pióro ? wpust  robiona na gładko(tradycyjna) lub fazowana wzdłuż bądź z 4 ? stron, dodatkowo może być z wstawką syntetyczną lub postarzana . Występuje w szer. 90, 100, 120, 140, 150, 170, 210 mm i długościach: od 600 mm do 3000 mm, w dwóch grubościach 21 mm i 15 mm.

Deska postarzana ? rustykalizowana, jest to deska z wybranymi miękkimi częściami słoi tworzącymi falisty układ włókien dający się wyczuć w dotyku, co podkreśla piękno usłojenia litego drewna. Nieregularna powierzchnia oraz liczne wgłębienia dają oryginalny efekt kilkusetletniej podłogi. Postarzanie nie wpływa na obniżenie jakości i wytrzymałości drewna, a wręcz przeciwnie są mniej widoczne ślady powstałe podczas użytkowania posadzki. Postarzamy deskę gładką i fazowaną.

Wzory pałacowe i dywanowe ? wykonujemy różne wzory pałacowe i dywanowe takie jak: wzory dworskie,angielskie, wzór jodły francuskiej we wszelkich wersjach oraz  inne wzory pod indywidualne zamówienia. Na życzenie klienta wysyłamy zdjęcia.

Deska z kolorową wstęgą ? przygotowujemy deskę do wprowadzenia kolorowej wstawki syntetycznej (białej, czarnej, stalowej itd.)

Thermo ? jesion ? parkiet poddany termicznej obróbce z efektem uzyskania pełnego koloru brązu. Klepka o właściwościach mniej elastycznych, przez co nie nadaje się na sale gimnastyczne, ale po tej obróbce jesion charakteryzuje się dużą stabilnością według zmieniającej się wilgotności w czasie użytkowania.

Podłogi drewniane na indywidualne zamówienie.

Przyjmujemy zlecenia na wykonanie litej deski podłogowej sękatej (rebusty). Możemy również wykonać nietypowe podłogi dwuwarstwowe w formie półproduktu lub wykończone na gotowo. Niestandardowe wyroby oraz wymiary są wyceniane indywidualnie.

Schody - w wersji standardowej, retro, skrzynkowej, dywanowej itp.

Ważną częścią produkcji są nie tylko parkiety, ale też schody i to zarówno kładzione bezpośrednio na beton jak i samonośne. Na życzenie klienta oferujemy dodatki takie jak tralki, słupki, poręcze, wangi czy balustrady. Wykonujemy również boazerię jesionową i dębową oraz wszelkiego rodzaju listwy wykończeniowe. Wszystkie produkty są wykonywane z materiału sezonowanego i suszonego w specjalistycznych suszarniach przeznaczonych do suszenia twardego drewna.

Zainteresowani mogą skontaktować się z firmą ANDREWPOL, albo złożyć zamówienie bezpośrednio przez internet.

Zakład Drzewny posiada swoich przedstawicieli i konsultantów w wielu miastach w Polsce. Jeśli będzie to możliwe skontaktują się z Państwem, doradzą i przedstawią ofertę.

Od lat z firmą ANDREWPOL współpracują profesjonalne brygady montażowe układające nasze produkty. Możemy polecić którąś z nich. Korzystanie z ich usług nie jest oczywiście obowiązkowe.

 


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj trzeci znak kodu i49QF9exGh 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.