Firma Baza firm APLAUZ M. SZYBIŃSKI

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

APLAUZ M. SZYBIŃSKI - Wałcz

Dane teleadresowe
ul. Wojska Polskiego...
Zobacz pełne dane
Wojska Polskiego 87/15
78-600 Wałcz
woj. zachodniopomorskie

www: www.muzykaaplauz.pl
e-mail: szyba63@op.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy


Profesjonalna obsługa wszelkich imprez muzycznych!

Zespół muzyczny APLAUZ na Twojej imprezie!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wykształcenie muzyczne, od 1996 r. nieprzerwanie zadowalamy tysiące słuchaczy - gości bawiących się na imprezach przy naszej oprawie muzycznej.

Zespół muzyczny APLAUZ tworzy pięciu muzyków. Koncertujemy wyłącznie na żywo, korzystając z wielu instrumentów. Oprócz instrumentów klawiszowych, gitar i perkusji gramy na instrumentach dętych, takich jak: trąbka, klarnet czy tuba.

Skład zespołu jest jednocześnie składem kapeli podwórkowej. To ewenement na muzycznym rynku. Nasza kapela ma zatem dwa oblicza, różnorodne zarówno pod względem repertuaru, jak i brzmienia. Pozwala to zainteresować naszą ofertą większą grupę słuchaczy i trafić nawet w najbardziej wyrafinowany gust muzyczny.


NASZA OFERTA:

-  Bale, zabawy, wesela:
proponujemy kompleksową obsługę imprez, przygotowanie i prowadzenie balów oraz zabaw. Program zależy od fantazji Państwa, ponieważ zespół muzyczny Aplauz otwarty jest na wszelkie pomysły i sugestie.

- Śluby:
gramy utwory, takie jak: Ave Maria (Schubert, Bach, Gunod), Adagio (Albinioni). Wszystkie utwory wykonywane są na trąbce z akompaniamentem organ.

- Pogrzeby:
obsługujemy uroczystości pogrzebowe zarówno w Kościele, jak i na cmentarzu.

- Koncerty:

Zespół
Godzinne lub półtoragodzinne bloki tematyczne np. Światowe hity po polsku czy Znane i lubiane standardy muzyki polskiej. Istnieje możliwość indywidualnych ustaleń odnośnie do repertuaru.

Kapela podwórkowa
Godzinne koncerty muzyki biesiadnej wykonywane przez kapelę o zabarwieniu dixilendowym, z dawką dobrego humoru, przeplatane konwersacją z publicznością.
                     

Konkurencyjne stawki! Możliwość negocjacji cen!


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj piąty znak kodu BTDgnrsvpk 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.