Firma Baza firm Aquasejsmika - wiercenie studni

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

Aquasejsmika - wiercenie studni - Wieliczka

Dane teleadresowe
ul. Artura Grottgera...
Zobacz pełne dane
Artura Grottgera 2
32-020 Wieliczka
woj. małopolskie

Zobacz numer telefonu
www: http://www.aquasejsmika.eu/
e-mail: aquasejsmika@onet.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

Aquasejsmika to firma zajmująca się wierceniem studni i szukaniem wody. Wykrywanie wody przeprowadzane jest jedną z najnowszych technik badań geofizycznych - metodą pomiaru elektrosejsmicznego. Aquasejsmika jest firmą z wieloletnim praktycznym doświadczeniem - swoje prace badawcze podjęła już w 2010 roku, odnajduje wode nawet w miejscach gdzie jest już kilka nieudanych odwiertów. Studnie wiercone są metodą "na sucho" do 70 metrów otworu na dzień - wykonanie studni do kilka godziń. 100% Pozytywne opinie i zadowolenie klientów przemawia o rzetelności firmy. Zapraszamy na naszą internetową.


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj siódmy znak kodu czHMqNbiGp 
Komentarze
 
2015-09-29 14:24:48 | 85.219.131.* | patryk
w praktyce mało wspólnego z opisem na stronie internetowej - metoda miała być super - wody jak nie było tak nie ma, szkoda kasy

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.