Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

AUTO BRAM - Wrocław

Dane teleadresowe
ul. Sienkiewicza...
Zobacz pełne dane
Sienkiewicza 114/3
50-347 Wrocław
woj. dolnośląskie

Zobacz numer telefonu
www: www.auto-bram.pl
e-mail: biuro@auto-bram.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 

Informacje o Firmie:

Już od 1991 roku świadczymy kompleksowe usługi w zakresie montażu i serwisu automatyki do bram wjazdowych , garażowych oraz sterowania. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesne wyposażenie oraz profesjonalne ekipy pozwalają utrzymywać świadczone usługi na najwyższym poziomie przy konkurencyjnych cenach. Tak długi okres działalności pozwolił również na skorygowanie szerokiej oferty automatyki oferowanej na rynku i pozostawienie w swojej ofercie tylko tych wyrobów ,które gwarantują najwyższy poziom niezawodności.

Wykonujemy również kompleksowe montaże dostarczając na miejsce budowy automatykę , oraz bramy i elementy ogrodzeń .Wysoka jakość elementów ogrodzeń i bram gwarantowana jest poprzez zachowanie surowych norm przy produkcji ,zabezpieczeniu antykorozyjnym oraz wysokiej jakości powłoce lakierniczej. Przy wykonywaniu powłoki antykorozyjnej jak i również lakierniczej korzystamy z usług firm z długoletnim doświadczeniem i posiadających nowoczesne linie technologiczne.

Dysponujemy szeroką gamą wzorów bram i ogrodzeń dzięki której , jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagające gusty naszych drogich klientów.

 


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj czwarty znak kodu LmYNNf8U4j 
Podobne firmy

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.