Firma Baza firm AUTO SERWIS PTASZEK

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

AUTO SERWIS PTASZEK - Gorlice

Dane teleadresowe
ul. BRONIEWSKIEGO ...
Zobacz pełne dane
BRONIEWSKIEGO 10
38-300 Gorlice
woj. małopolskie

e-mail: pablo_niva@wp.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

RENOMOWANY ZAKŁAD AUTO SERWIS PTASZEK ZAJMUJE SIE KOMPLENSOWA NAPRAWA SAMOCHODOW OSOBOWYCH JAK I DOSTAWCZYCH Z SILNIKAMI BENZYNOWYMI DIESLA I LPG


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj dziewiąty znak kodu B4dn2UmFpo 
Komentarze
 
2016-05-02 19:33:34 | 46.149.218.* | renault
Kompletny brak profesjonalnego podejścia do naprawy. Podejrzenie rzekomego przestawienia się rozrządu, wymiana kompletnego rozrządu 350zł części 430 zł. Auto dalej nie chodzi ( rzekomo skrzywione zawory na jednym cylindrze). Przed robotą nawet nie zadał sobie trudu zmierzenia kompresji na cylindrach. Auto trafiło do innego mechanika – diagnoza przepalona uszczelka między 1 a 2 cylindrem- naprawa z planowaniem głowicy jedno popołudnie i autko śmiga aż miło, szkoda że drugi raz musiałem ponosić koszta przez takich niekompetentnych ludzi z auto ptaszek. Nie polecam –kierowanie się zasadą coś tam dłubnąć zgolić kasę a klient niech spada.
Podobne firmy

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.