Firma Baza firm AXTON JAROSŁAW RYBCZYŃSKI

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

AXTON JAROSŁAW RYBCZYŃSKI - Pionki

Dane teleadresowe
ul. Al. Lipowe...
Zobacz pełne dane
Al. Lipowe 6/7
26-670 Pionki
woj. mazowieckie

Zobacz numer telefonu
www: www.axton.enetia.pl
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

O Firmie

Firma AXTON działalność w branży budowlanej rozpoczeła w 1997r. Oferujemy kompleksowe usługi remontowo-budowlane,wewnętrzne i zewnętrzne. Główną specjalizacją firmy jest kompleksowy system docieplania budynków. Dzięki połączeniu wysokich kompetencji z wieloletnim doświadczeniem w zakresie usług budowlanych i docieplaniu budynków,jesteśmy w stanie oferować usługi na najwyższym poziomie. Firma współpracuje z architektami,dekoratorami wnętrz oraz specjalistycznymi firmami budowlanymi. Konsekwentne i systematyczne dostosowanie się do nowych trendów w budownictwie, dołączenie nowoczesnych materiałów i technologii,sprawią że nasza oferta jest ciekawsza i pełniejsza dla Inwestora.Nabyta praktyka i doświadczenie przez naszych pracowników stały się naszym atutem i mogą uchodzić za gwarancję świadczonych przez nas usług.

Nasze realizacje

Na zdjęciach przedstawiamy część realizacji dociepleniowych i remontowych wykonanych w ostatnim czasie przez naszą firmę.


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj siódmy znak kodu pTfm9SFsti 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.