Firma Baza firm BHPonline Agnieszka Magiera

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

BHPonline Agnieszka Magiera - Zielona Góra

Dane teleadresowe
ul. Jagodowa...
Zobacz pełne dane
Jagodowa 17
65-371 Zielona Góra
woj. lubuskie

www: http://bhp-online.com
e-mail: kontakt@bhp-online.com
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

BHP-online to firma zajmująca się sprzedażą, szkoleniami oraz doradztwem w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. W trosce o bezpieczeństwo w zakładach pracy postanowiliśmy zebrać grupę zdolnych i ambitnych specjalistów BHP aby w jednym miejscu zebrać instrukcje BHP, znaki informacyjne, przeciwpożarowe oraz dokumentacje wymagane przez obowiązujące przepisy. W naszym sklepie dostępnych jest również ponad 10 tys. artykułów i znaków BHP oraz blisko 3 tysiące gotowych do pobrania ocen ryzyka zawodowego. W naszym asortymencie znajdziecie państwo profesjonalnie opracowane dokumentacje, które można pobrać w postaci pliku PDF natychmiast po zamówieniu. Największy w sieci wybór dokumentacji oraz znaków BHP oraz najniższe ceny to tylko niektóre cechy naszego sklepu. Profesjonalnie opracowana dokumentacja o najwyższej jakości treści to nasza wizytówka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj pierwszy znak kodu sqms8bhUKf 
Komentarze
 
2016-09-16 18:42:59 | 89.66.81.* | Antoni
Dokumentacja opracowana naprawdę na najwyższym poziomie! Godny polecenia sklep z profesjonalną obsługą. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz z usług BHP-online. Polecam!
Podobne firmy

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.