Firma Baza firm BODAR MUZYK I ARTYSTA ESTRADOWY

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

BODAR MUZYK I ARTYSTA ESTRADOWY - Wałcz

Dane teleadresowe
ul. Kościuszki...
Zobacz pełne dane
Kościuszki 11/14
78-600 Wałcz
woj. zachodniopomorskie

www: www.bodar.pl
e-mail: manager@bodar.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 

BODAR jest polskim artystą - producentem programów estradowych. To kompozytor muzyki, a także jej aranżer, autor tekstów piosenek i ich wykonawca, poeta, satyryk i rysownik.

Prezentuje w estradzie różną własną twórczość, którą można usłyszeć zarówno podczas koncertów w Polsce jaki i za granicą oraz w różnych stacjach radiowych i telewizyjnych.

Artysta zaczął tworzyć już jako młody chłopak. Początkowo pisał wiersze ukazując w nich między innymi piękno Polski, której urokami od zawsze jest zachwycony. Szybko zainteresowała go jednak muzyka i instrumenty, w tym głównie gitara. Niestety na pierwszą nie miał pieniędzy, ale zafascynował się gitarą do tego stopnia, że postanowił zrobić ją sobie sam.

W wieku 14 lat otrzymał prawdziwą gitarę i rozpoczął właściwą naukę gry na niej. Szybko stało się to jego niesamowitą pasją. Gdy osiągnął właściwy poziom gry na gitarze, zaczął pisać własne teksty piosenek i komponować do nich muzykę.

Następnie dość szybko koncertował w polskiej estradzie jako muzyk i piosenkarz. Uzyskując uprawnienie zawodowe związał się ze sztuką na stałe. Koncertował zarówno jako solista oraz z zespołami. Prowadził również kilka swoich zespołów artystycznych.

Potem na długo związał się zawodowo z północną ziemią wielkopolską, gdzie przez lata tworzył w tamtym regionie - polską kulturę.

Obecnie Bodar koncertuje zarówno z zespołami jak i sam wykonując całą gamę własnych programów estradowych.

Koncertuje między innymi z przepiękną i przepełnioną wartościami, autorską muzyką patriotyczną, poezją śpiewaną, urokliwymi pastorałkami, a także muzyką folk, reggae i blues.

Artysta w swojej twórczości posiada także i wykonuje pod nazwą Pieśni Nieba muzykę religijną, która jest poświęcona dla Jana Pawła II.

Od kilkunastu lat Bodar tworzy również dla i występuję ze znakomitym i bardzo znanym zespołem polskiej sceny country - Grupą Klakson.

Występuje również pod nazwą BODARO grając ze świetnymi muzykami muzykę popową połączoną z muzyką dance, szałowymi rytmami rock 'n' rolla, muzyką boogie i tanecznymi rytmami południowymi.

W swoich programach wrócił również do muzyki cygańskiej i koncertuje prezentując te świetne, oczywiście swojego autorstwa melodie cygańskie pod nazwą Cyganeria Bodara.

Po za wspomnianymi już programami możemy również usłyszeć jego muzykę o charakterze humorystycznym w szałowym, słowno - muzycznym programie kabaretowym pod nazwą Kabaret Bodaret.

 


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj siódmy znak kodu 4hTiBGWF6i 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.