Firma Baza firm BRZECHWA SP.J. DOMY Z DREWNA

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

BRZECHWA SP.J. DOMY Z DREWNA - Oborniki

Dane teleadresowe
ul. Polna...
Zobacz pełne dane
Polna 2
64-600 Oborniki
woj. wielkopolskie

fax: +48 61 6464601
Zobacz numer telefonu
www: www.brzechwa.com.pl
e-mail: michal@brzechwa.com.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmyJesteśmy rodzinną firmą z wieloletnią tradycją.

Działamy na rynku krajowym i zagranicznym już od 1988 roku. 

Wraz z upływem czasu nasza firma rozwija się bardzo dynamicznie. Obecnie wykorzystujemy najnowsze technologie obróbki drewna.

Projekty więźb dachowych i konstrukcji domów drewnianych przygotowywane są w formie cyfrowej, a następnie wszystkie elementy wykonywane są na maszynie Hundegger K2i do cyfrowej obróbki drewna.

Specjalizujemy się w budowie domów drewnianych w technologii szkieletowej tzw. kanadyjskiej, technologii szachulcowej tzw. mur pruski oraz nowej technologii Steico. Realizowane przez nas obiekty drewniane mają wiele różnych zastosowań, poczynając od domów letniskowych, domów mieszkalnych całorocznych, poprzez obiekty handlowo-gastronomiczne, aż po obiekty przemysłowe.

Oferujemy domy od projektu do realizacji ?pod klucz?, wg projektów indywidualnych, jak i biur projektowych współpracujących z firmą.

Jesteśmy znani z tego, że nie ograniczamy się tylko do budowy, ale potrafimy być doradcą i pomocą dla swojego Klienta. Dzięki czemu jesteśmy postrzegani jako rzetelny i godny zaufania partner.

Wyróżnia nas szybkość i precyzja wykonania!

Godziny Otwarcia
Pon. - Pt.   7:00 15:00


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj piąty znak kodu HfnNnwCgYg 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.