Firma Baza firm Cadaro GLASS

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

Cadaro GLASS - Wrocław

Dane teleadresowe
ul. Zagony...
Zobacz pełne dane
Zagony 16
54-614 Wrocław
woj. dolnośląskie

fax: 71 758 59 25
Zobacz numer telefonu
www: www.cadaroglass.pl
e-mail: biuro@cadaro.pl
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

Profesjonalne usługi szklarskie Wrocław - Lustra - Szkło - Drzwi szklane - Kabiny prysznicowe - Ściany szklane - Balustrady szklane - Panele Kuchenne - Szkło kolorowe - Szkło hartowane - Szkło Laminowane - Piaskowanie szkła - Grawerowanie szkła


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj siódmy znak kodu Tt2xjxqDrk 
Komentarze
 
2016-09-14 17:18:45 | 185.49.30.* | Paweł
NIE POLECAM, NIE POLECAM, NIE POLECAM !!! Jak komuś przejdzie przez myśl korzystanie z usług tej firemki to proponuję gumowy młotek i trzy razy walnąć się w głowę. Jak nie przejdzie to proponuję poprawkę. U nich wszystko jest w jak najlepszym porządku do momentu otrzymania zaliczki. Później zaczynają się schody. Pan Łukasz przyjął ode mnie zaliczkę ponad 24 tys. złotych. Zgodnie z umową zlecenie miało być wykonana z początkiem czerwca. Do dnia dzisiejszego (14 wrzesień) nici z realizacji. Właściciel nie odbiera telefonów, nie odbiera poczty, zachowuje się jak małe dziecko . Panie Łukaszu, istnieje coś takiego jak "skuteczne doręczenie" czy się to panu podoba czy nie. Z pana informacji wnioskuje, że jest pan obeznany z wymiarem sprawiedliwości, więc życzę powodzenia na tej drodze. Przestrzegam każdego przed korzystaniem z usług tej firmy.

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.