Firma Baza firm CE B CENTRUM EDUKACJI I BIZNESU

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

CE B CENTRUM EDUKACJI I BIZNESU - Warszawa

Dane teleadresowe
ul. Mehoffera...
Zobacz pełne dane
Mehoffera 70 d/10
03-131 Warszawa
woj. mazowieckie

fax: +48 22 6741255
www: www.ceib.com.pl
e-mail: www.kinga.nowacka@ceib.com.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

O NAS/ MISJA CEiB

 

Firma została utworzona dzięki kilkuletniej współpracy z mediami oraz menedżerami przy organizacji konferencji, projektów szkoleniowych oraz imprez integracyjnych i eventów.  Centrum Edukacji i Biznesu tworzy zespół doradców i praktyków z zakresu Public Relations, kreowania wizerunku, marketingu oraz psychologii biznesu. Współpracują z nami architekci, graficy i webmasterzy.

 

Naszą misją jest  wsparcie Państwa  firmy  w  realizacji  celów  biznesowych.  Dostarczamy naszym klientom wiedzę i rozwiązania  z zakresu rozwoju i poprawy kwalifikacji zawodowych pracowników różnego szczebla,  wskazujemy poprawne strategie zarządzania komunikacją w firmie, dostarczamy szereg efektywnych działań marketingowych (BTL) i promocyjnych oraz wspieramy firmy w pozytywnym kreowaniu ich wizerunku dzięki działaniom PR.

 

Wszystkie usługi wykonujemy z dużym naciskiem na pośrednie i bezpośrednie oczekiwania klienta oraz na szereg potrzeb pojawiających się podczas realizacji danego projektu. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, z pasją. Czujemy się odpowiedzialni za dobór narzędzi, koncepcji i rozwiązań wysokiej jakości, które przyniosą firmie sukces w postaci pozytywnego wizerunku oraz zaufania ze strony klientów i partnerów biznesowych, a z marką identyfikować się będą pokolenia?

 


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj trzeci znak kodu xghwH8DASc 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.