Firma Baza firm CIESIELSTWO ROBOTY OGÓLNOBUDOWLANE WŁADYSŁAW KUKULAK

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

CIESIELSTWO ROBOTY OGÓLNOBUDOWLANE WŁADYSŁAW KUKULAK - Dzianisz

Dane teleadresowe
ul. Dzianisz...
Zobacz pełne dane
Dzianisz 303b
34-514 Dzianisz
woj. małopolskie

Zobacz numer telefonu
www: www.domyzdrewnakukulak.pl
e-mail: biuro@ciesielstwokukulak.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 

Domy z bali, budowa domów z bali, domy z drewna, projekty domów z bali

Zakopane, jak i całe skalne Podhale od ponad stu lat przyciąga jak magnes. "Legenda to skarb i siła, często potężniejsza niż historia, niż rzeczywistość" pisał niegdyś Stanisław Witkiewicz mając na myśli zakopiańszczyznę. Jeśli i Ty, Szanowny Inwestorze pokochałeś tę legendę, uległeś nieobliczalnej sile uroku drewnianych góralskich chałup, to serdecznie witamy na naszej stronie. Jeśli zrodziło się w Twojej duszy pragnienie zamieszkania w pięknym, drewnianym domu, to my jesteśmy po to, aby to marzenie zrealizować...Od Tatr, aż do Bałtyku.

Nasza firma istnieje już ponad dwadzieścia lat. Domy z bali to nasza tradycja. Szanowny Inwestorze,  przyjedź i zobacz nasze dzieło z bliska. Serdecznie zapraszamy! Stosowana przez nas technologia łączenia bali gwarantuje szczelność ścian i węgłów.

Budowa domów z bali nie oznacza rezygnacji ze zdobyczy współczesnej cywilizacji. Nasze wykonanie gwarantuje doskonałe parametry cieplne oraz wysoką estetykę. Drewno to najdoskonalszy materiał do budowy, jaki otrzymaliśmy w darze od natury! Klimat drewnianego domu z naturalnych litych bali jest niepowtarzalny. Drewno doskonale izoluje. Ogrzewanie domu z bali jest bardzo ekonomiczne. Ściany drewniane są zawsze ciepłe w dotyku. Zimą dom jest ciepły, a latem gwarantuje kojący chłód. Dbałość o środowisko i oszczędzanie energii staje się standardem i dlatego budowa domów z drewna zaczyna przeżywać swój renesans.

PROJEKTY DOMÓW Z BALI . STUDIO 51  Zakopiańska Pracownia Architektoniczna.
Z przyjemnością pragniemy zaprosić do odwiedzin strony www.studio51.com.pl . Studio 51 prezentuje  na swojej stronie stosowaną przez nas technologią ciesielską spod Giewontu. Oferuje ciekawe projekty domów z bali. Z zakopiańską pracownią architektoniczną Studio 51 pomyślnie współpracujemy od lat i udało nam się wspólnie dokonać wielu ciekawych realizacji

Tradycja podhalańska. Góralskie domy  z bali są trwałe. Możemy poszczycić się unikalną w skali kraju technologią ciesielską. Najstarsze domy z bali przetrwały już ponad sto lat.  Kto był w Chochołowie z pewnością pamięta piękne drewniane chałupy. Trudno uwierzyć, że te białe, czyste bale mają ponad sto lat!

Plac budowy.W zależności od lokalizacji, wielkości placu budowy, ukształtowania terenu, trudności dojazdu lub indywidualnego życzenia Inwestora dom budujemy w miejscu, gdzie będzie posadowiony, lub u nas w firmie. Taki "gotowy" dom z bali możemy następnie rozłożyć i przewieźć na plac budowy. Dysponujemy własnym transportem i urządzeniami do załadunku. Jeśli warunki pozwalają, sprzęt do obróbki bali instalujemy na placu budowy. Jednak, zawsze zależy to od woli Inwestora.Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie z każdym Klientem.

 

www.ciesielstwokukulak.pl

 


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj ósmy znak kodu RC1ANSwVLj 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.