Firma Baza firm CRYOGEN JAN PILCH

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

CRYOGEN JAN PILCH - Drogomyśl Gm. Strumień

Dane teleadresowe
ul. Modrzewiowa...
Zobacz pełne dane
Modrzewiowa 4
43-424 Drogomyśl Gm. Strumień
woj. śląskie

fax: 48 33 8572189
Zobacz numer telefonu
www: www.cryogen.pl
e-mail: cryogen@cryogen.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmyFirma CRYOGEN zajmuje się sprzedażą sprzętu i usług związanych z zastosowaniem niskich temperatur w nauce i gospodarce. Oferta firmy dotyczy dwóch dziedzin:

Pierwsza, kriotechniczna, obejmuje sprzedaż naczyń kriogenicznych (naczyń Dewara) i akcesoriów związanych z ich eksploatacją oraz detaliczną sprzedaż ciekłego azotu.

Druga, kriobiologiczna, to prowadzenie tzw. banku zamrożonych w ciekłym azocie gamet zwierząt gospodarskich oraz ich dystrybucja.

Historycznie, wspomniana działalność jest prowadzona w Drogomyślu nieprzerwanie od 1989 roku, chociaż zmieniały się w międzyczasie i nazwa firmy i stosunki własnościowe. Ponadto, personel firmy zajmował się wspomnianymi zagadnieniami na wiele lat przed 1989, zarówno pod względem naukowym jak i praktycznym, również w specjalistycznych instytucjach zagranicznych.

 

Ten stosunkowo długi okres nieprzerwanej praktycznej działalności i specjalizacji w tej dziedzinie zaowocował wysoką renomą firmy. Oferta firmy CRYOGEN jest w kraju dobrze znana i od dawna wykorzystywana w nauce, medycynie, mechanice, gastronomii, elektronice, hodowli zwierząt i in.

Firma jest też znana z przystępnych cen sprzedawanych towarów i usług.


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj piąty znak kodu 5UVcbe42Rh 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.