Firma Baza firm DA-MA-TRANS AGNIESZKA FORYŚ

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

DA-MA-TRANS AGNIESZKA FORYŚ - Gliwice

Dane teleadresowe
ul. Ul. Gwardi Ludowej...
Zobacz pełne dane
Ul. Gwardi Ludowej 1/6
44-121 Gliwice
woj. śląskie

Zobacz numer telefonu
www: www.da-ma-trans.pl
e-mail: info@da-ma-trans.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy


Firma "DA-MA-TRANS" Transportowo - Usługowa rozpoczęła swoją działalność kilkanaście lat temu. Specjalizujemy się w rozładunkach. Oprócz przewozu towarów dla osób prywatnych i firm oferta naszego przedsiębiorstwa obejmuje również bardziej skomplikowane przedsięwzięcia jak transport niestandardowych przedmiotów. Dzięki bogatemu doświadczeniu z powodzeniem dokonujemy transportu wielotonowych maszyn przemysłowych.

DA-MA-TRANS - to dynamicznie rozwijająca się firma wysyłki, który specjalizuje się w transporcie pojazdów na rynku krajowym i międzynarodowym.

Oferujemy szeroką gamę usług dla osób prywatnych, małych i dużych przedsiębiorstw. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która specjalizuje się w transporcie i spedycji na rynku krajowym i międzynarodowym. Oferujemy szeroką gamę usług dla osób prywatnych, małych i dużych przedsiębiorstw.

Mamy na uwadze Państwa dobro i będziemy robić wszystko co jest niezbędne, aby powrócili Państwo do współpracy z nami ponownie.

Transport krajowy i międzynarodowy:

Firma Da-Ma-TRANS chciałaby Państwu zaoferować usługi transportowe na terenie Polski oraz Europy. Nasza siedziba mieści się na terenie Śląska w Gliwicach. Jesteśmy na rynku aktywni od kilkunastu lat. Posiadamy doświadczenie w branży transportowej. Gwarantujemy Państwu zaufanie, rzetelność i bezpieczeństwo Waszych ładunków. Posiadamy ubezpieczenie gwarancyjne OCP z sumą ubezpieczeniową na każde zdarzenie 300.000$, również od rozbojów.

 

Firmom współpracującym oferujemy:
    - konkurencyjne ceny
    - bezpieczne dostarczenie powierzonego ładunku
    - indywidualne negocjowanie cen przy częstych dostawach
    - terminowość zleconej usługi
    - stałą i stabilna współpracę

Wspólnie tworzymy rynek transportowy dlatego też zapraszamy Państwa do współpracy.


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj piąty znak kodu wksPsib6Gn 
Komentarze
 
2013-04-04 11:41:30 | 195.82.181.* | firma nie jest w żaden sposób rzetelna i wiarygodna
firma nie jest w żaden sposób rzetelna i wiarygodna. Obciążani za transport, który nie doszedł do skutku- brak rozładunku. Zabrakło paliwa w samochodzie. Dwa lata trwała walka.
 
2013-05-05 01:48:59 | 84.39.169.* | batman
Wszystkim radzę trzymać się z dala od tej firmy. Właściciel to kombinator i oszust. To jak traktuje swoich kierowców nadaje się do sondu pracy albo prokuratury. Takie firmy powinny być zamykane a waściciele postawieni przed sądem.

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.