Firma Baza firm DEKORACJENAOKAZJE.PL

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

DEKORACJENAOKAZJE.PL - Bezrzecze

Dane teleadresowe
ul. Cynamonowa...
Zobacz pełne dane
Cynamonowa 31/5
72-003 Bezrzecze
woj. zachodniopomorskie

www: www.dekoracjenaokazje.pl
e-mail: biuro@dekoracjenaokazje.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 

Jesteśmy firmą dekoratorską, działającą na terenie województwa zachodniopomorskiego (i nie tylko). Nasze dekoracje dostosowujemy do Państwa potrzeb i upodobań. Staramy kierować się gustem klienta stosując najwyższej jakości materiały i uwzględniając  jak najlepsze wykonanie, a przy tym oferujemy bardzo konkurencyjne ceny.

dekoracjenaokazje.pl skupia wokół siebie ludzi z pasją, uczciwych i rzetelnych. To zgrany zespół wyszkolonych, młodych i kreatywnych osób. Ich profesjonalne podejście do wykonywanej pracy sprawi, że poczujecie się Państwo wyjątkowo.

Proponujemy Państwu bezpłatne i niezobowiązujące konsultacje wraz z wyceną dekoracji. Nasze usługi dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych każdego klienta.

W celu zapewnienia jak największej wygody i komfortu stworzyliśmy szeroką gamę usług, które będziemy na bieżąco rozszerzać. Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, starannie dbając o każdy jego szczegół.


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj szósty znak kodu jyrjp1EHcl 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.