Firma Baza firm DJ GREG GRZEGORZ FALĘDYSZ

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

DJ GREG GRZEGORZ FALĘDYSZ - Bielsko-Biała

Dane teleadresowe
ul. Piastowska...
Zobacz pełne dane
Piastowska 66/2
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie

www: www.djgreg.ig.pl
e-mail: djgreg@vp.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 

DJ Greg - Witam!

Jestem DJ-em. Muzyka to moje hobby i pasja. Gram od paru lat. Mój repertuar to oryginalne wersje utworów od lat 60-tych przez 70-te, 80-te 90-te, do najnowszych rytmów lansowanych obecnie w stacjach radiowych. Gram również muzykę weselno-biesiadną, oraz na życzenie disco polo i góralską. Rodzaj muzyki dobieram do gustów i życzeń klienta.

Nagłośnienie estradowe, którym dysponuję gwaratuje dobrą jakość muzyki. Oświetleniem ubarwię i stworzę odpowiedni nastrój i klimat na każdej imprezie. Moim atutem jest oprawa muzyczna na weselach, na których gram najczęściej. Grywam również na imprezach okolicznościowych (urodziny, rocznice ślubu...), festynach, imprezach zakładowych i studniówkach. Prowadzę oczepiny, zabawy, konkursy itp.

Gram na Śląsku, w Małopolsce i na Podbeskidziu.

 

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać na mojej stronie www.djgreg.ig.pl

 

Zapraszam do współpracy!

 


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj szósty znak kodu nKenJq6JGf 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.