Firma Baza firm DJ MARO MAREK WALAWICZ

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

DJ MARO MAREK WALAWICZ - Dębnica Kaszubska

Dane teleadresowe
ul. Fabryczna...
Zobacz pełne dane
Fabryczna 47
76-248 Dębnica Kaszubska
woj. pomorskie

www: www.djmaro.net.pl
e-mail: djmaro@djmaro.net.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy


Profesjonalny? Z całą pewnością! Towarzyski? Bez dwóch zdań! Jedyny w swoim rodzaju? Oczywiście! Taki właśnie jestem ja, DJ Maro, który pragnie swoją osobą i wykonywaną pracą, uświetnić wszelkie Wasze zabawy, uroczystości i inne ważne wydarzenia.

Mam na imię Marek Walawicz, od dwudziestu lat wykonuję zawód prezentera muzycznego. Muzyka jest moim drugim życiem, jest moją pasją, zamiłowaniem i hobby. Bawiąc moją publiczność robię wszystko, by nadać klimat, ukazać czar i zrobić najlepszą z imprez, na jakiej jej uczestnicy byli.

Zajmuję się zarówno przygotowaniem imprez pod względem merytorycznym, jak również i technicznym. Działam na weselach, osiemnastkach, imprezach i innych eventach. Wciąż jestem otwarty na nowe propozycje i pragnę swoją osobą i muzyką, która gram, nieść radość, szczęście i pełne zadowolenie.

Muzykę dobieram do każdej imprezy indywidualnie, starając się zrobić wszystko, by w pełni spełnić życzenia osób tam się bawiących. Same znane kawałki, tylko oryginalne wykonania, tylko najlepsza muzyka. Zawsze potrafię odnaleźć się w danej roli, dostosowując się do gustów osób, dla których gram.

Jeśli profesjonalny i dobry DJ- to tylko i wyłącznie DJ Maro. Mam odpowiedni sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy i DJ?ski. Żadna impreza nie jest w stanie dorównać tej, którą ja sam organizuję.

 

Nie wierzysz? Ja Ci to gwarantuję, więc przekonaj się już teraz o tym sam!

 

Zapraszam do zapoznania się z moją stroną www.djmaro.net.pl

 


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj dziewiąty znak kodu 9vGGEFhfGp 
Komentarze
 
2011-03-14 08:04:23 | 178.42.178.* | mariola i piotr
Jesteśmy pod wrażeniem zorganizowałeś nam superrrrrrr zabawę . Minęło już trzy tygodnie a my ciągle wspominamy twoją muzykę, była dla wszystkich i dla małolatów i dla dinozaurów. :-))) pozdrawiam . Tak trzymajjjjj

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.