Firma Baza firm DTS AUTOMATY AUTOMATY DO SPRZEDAŻY

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

DTS AUTOMATY AUTOMATY DO SPRZEDAŻY - Wrocław

Dane teleadresowe
ul. Tęczowa...
Zobacz pełne dane
Tęczowa 83
53-522 Wrocław
woj. dolnośląskie

fax: +48 71 7913111
Zobacz numer telefonu
www: www.dts.euroadres.pl
e-mail: dts-vending@wp.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 

Opis firmy: 

DTS - to dynamicznie rozwijająca się firma vendingowa działająca od kilku lat, specjalizująca się w instalacji i obsłudze automatów sprzedających napoje zimne i gorące oraz słodycze i przekąski.
Wyposażamy kompleksowo firmy, biura, fabryki i obiekty użyteczności publicznej, szkoły, uczelnie w nowe automaty sprzedające.
Jesteśmy autoryzowanym operatorem Firm: Mars Polska, Kraft Jacobs, Maspex - Tymbark.
W naszych automatach oferujemy produkty najwyższej jakości - tylko znane i cenione Marki.
W ofercie swojej posiadamy automaty najlepszych światowych producentów: Necta, Rheavendors, Vendo, które charakteryzują się niezawodnością i prostą obsługą. Szczególną uwagę zwracamy na potrzeby Naszych Klientów, oraz na jakość obsługi automatów.
Przy wykorzystaniu  najnowszych rozwiązań jesteśmy w stanie znaleźć dla Państwa optymalne rozwiązanie, zarówno przy wyborze automatów vendingowych jak i przy doborze najbardziej korzystnych warunków współpracy.

Liczymy, że oferta nasza spotka się z Państwa uznaniem, jednak zawiera ona tylko podstawowe informacje. Szczegóły oferty przedstawimy na indywidualnym spotkaniu.

Proponujemy sprawdzenie naszych automatów na okres próbny, bez ponoszenia kosztów.Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj ósmy znak kodu 8nQdmFa7Pn 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.