Firma Baza firm ELEKTROINSTALACJE APS GAZ SELSOR

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

ELEKTROINSTALACJE APS GAZ SELSOR - Gdańsk

Dane teleadresowe
ul. Korzeniowskiego...
Zobacz pełne dane
Korzeniowskiego 19/21/18a
80-508 Gdańsk
woj. pomorskie

fax: +48 58 3474730
www: www.elektroinstalacje-automatyka.euroadres.pl
e-mail: bohdank@o2.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 

Firma Elektroinstalacje APS Gaz Sensor Bohdan Kolada powstała w 1996 roku.

Działalnością naszej firmy są elektroinstalacje oraz automatyka przemysłowa. Naszymi klientami są głównie firmy jak również klienci prywatni. Działamy na terenie Trójmiasta oraz w całej Polsce. Posiadamy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników oraz dysponujemy specjalistycznym sprzętem.

Nasze usługi świadczone są z najwyższą starannością dzięki czemu klienci wybierają współpracę właśnie z nami. Nowinki technologiczne nie są nam obce, a dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, które postawi przed nami klient.


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj trzeci znak kodu nU2QhmewHc 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.