Firma Baza firm EM-TERM PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY I MODERNIZACJI PIECÓW

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

EM-TERM PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY I MODERNIZACJI PIECÓW - Kraków

Dane teleadresowe
ul. Mrozowa...
Zobacz pełne dane
Mrozowa 20a
30-969 Kraków
woj. małopolskie

fax: +48 12 6842167
Zobacz numer telefonu
www: www.em-term.com.pl
e-mail: em-term@wp.pl
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy


Przedsiębiorstwo Budowy i Modernizacji Pieców EM-TERM jest kontynuacją działalności firmy, której nazwa brzmiała "Zakład Modernizacji i Remontów Pieców Przemysłowych Modul-Term".

Obecny zarząd początki swojej działalności datuje na rok 1993 r., kiedy to utworzono spółkę cywilną "Zakład Włóknistych Modułowych Wyłożeń Pieców Przemysłowych MODUL-THERM" zajmujący się problematyką wyłożeń włóknistych.

W swojej ofercie proponujemy naszym Klientom oprócz wyłożeń ogniotrwałych pieców, modernizację systemów grzewczych i systemów sterowania, projektowanie i budowę pieców oraz całych linii "pod klucz" obejmujące: 
- piece,
- transport przypiecowy,
- linie hartowania,
- linie obróbki cieplnej i plastycznej metali
- oraz inne urządzenia z nimi powiązane.


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj siódmy znak kodu 4eRxpd1Dvi 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.