Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Firma Baza firm EMEF S.C. PRODUKCJA MEBLI OGRODOWYCH

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

EMEF S.C. PRODUKCJA MEBLI OGRODOWYCH - Rogoźno

Dane teleadresowe
ul. Fabryczna...
Zobacz pełne dane
Fabryczna 7
60-143 Rogoźno
woj. wielkopolskie

www: www.emef.pl
e-mail: biuro@emef.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 

EMEF jest firmą rodzinną, istniejącą od 1993 roku i specjalizującą się w produkcji mebli ogrodowych. Nasza oferta to meble ogrodowe, meble tekowe, meble dla gastronomii czy też meble technorattanowe.

Początkowo nasze meble dostarczane były wyłącznie na rynki Niemiec, Austrii i Szwajcarii. W 1997 roku nawiązaliśmy współpracę z biurem projektowym AB Professional Design i wraz z nim tworzymy nowe wzory mebli. W 1998 rozpoczęliśmy sprzedaż naszych wyrobów w Polsce, która stała się w 2004 roku podstawowym rynkiem zbytu.  
Od 4 lat większość produkowanych przez nas mebli trafia do klientów gastronomicznych - do letnich ogródków, pubów, restauracji i barów w całej Polsce.

EMEF od samego początku istnienia stawia na jakość, solidność i trwałość swoich mebli. Stosujemy najbardziej wytrzymałe gatunki drewna - akację, olchę i dąb. Do zabezpieczania elementów drewnianych używamy najlepszych lakierów i bejc dostępnych na rynku europejskim - produktów firmy Becker Acroma . Elementy metalowe mebli chronimy malując farbami proszkowymi firmy TIGER-Pulverlacke.

Efektem naszego ciągłego poszukiwania doskonałych zabezpieczeń dla drewna i metalu jest bardzo dobra odporność mebli ogrodowych na zmienne warunki pogodowe.

Emef jest  dystrybutorem na rynku polskim  takich marek  jak :

- APPLEBEE
- GARVIDA
- STERN
- ATO
- RESOL i DD
- TONON

Nasza oferta jest wszechstronna dzięki doskonałemu połączeniu importu z produkcją.

Wśród wielu kolekcji  znajdą Państwo wszystkie możliwe trendy obowiązujące dziś  w światowej  ofercie mebli ogrodowych.

Zapraszamy do przyjrzenia się produktom dostępnym na naszej stronie.

Jeśli zainteresuje Państwa oferta prosimy o kontakt.

 

Branże

Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj pierwszy znak kodu QvJmPCK1Qb 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Regionalne hity eksportowe. Owoce, maszyny rolnicze i meble Regionalne hity eksportowe. Owoce, maszyny rolnicze i meble Meble w Wielkopolsce oraz na Warmii i Mazurach, tekstylia w Łódzkiem oraz przetwórstwo owoców i warzyw na Lubelszczyźnie. Z tego słyną polskie województwa. Ale wciąż daleko nam do Niemców, gdzie lokalna specjalizacja jest znacznie większa.