Firma Baza firm EUROFIRMA MEDIA SP. Z O.O.

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

EUROFIRMA MEDIA SP. Z O.O. - Białystok

Dane teleadresowe
ul. Rynek Kościuszki...
Zobacz pełne dane
Rynek Kościuszki 2
15-091 Białystok
woj. podlaskie

www: www.eurofirma.pl
e-mail: redakcja@eurofirma.pl
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

Opis firmy:

EuroFirma Media Sp. z o.o. jest właścicielem portalu przyjaznego przedsiębiorcy "eurofirma.pl" oraz wydawcą Magazynu Przedsiębiorcy EuroFirma.pl. 
Zarówno portal, jak i Magazyn skierowany jest przede wszystkim do przedsiębiorców zainteresowanych funduszami europejskimi, szkoleniami, prawem i systemami zarządzania. Naszym odbiorcą są również pracownicy samorządowi oraz przedstawiciele służby zdrowia.
 
Portal Przyjazny Przedsiębiorcy ?eurofirma.pl?
Obsługujemy internetowy portal przyjazny przedsiębiorcy eurofirma.pl. Zamieszczane są w nim codzienne aktualizacje i najważniejsze informacje dnia. Odbiorcami portalu są przede wszystkim firmy i instytucje z branży dotacji unijnych, systemów zarządzania organizacją oraz firm szkoleniowych. Na witrynie ?eurofirma.pl? internauta odnajdzie dane kontaktowe do ponad 500 firm szkoleniowych w Polsce oraz do wszystkich firm doradczych w Polsce posiadających akredytacje Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Przedsiębiorca bez problemu odnajdzie dane teleadresowe i kontaktowe do wszystkich zakładów ubezpieczeń w Polsce, wszystkich urzędów miast i gmin oraz urzędów skarbowych, ponad 400 polskich i zagranicznych izb gospodarczych i handlowych oraz ambasad i konsulatów RP. Wszystkie dane teleadresowe składają się na bazę 20.000 firm i instytucji i są dostępne bezpłatnie. Wszelkie dane na portalu są do odnalezienia w prosty sposób, poprzez wpisanie konkretnej nazwy lub hasła do zainstalowanej w portalu wyszukiwarki.
Portal ?eurofirma.pl? prezentuje aktualne dane kursowe i wykresy notowań giełdowych dzięki podłączeniu do Giełdy Papierów Wartościowych oraz Narodowego Banku Polskiego. W celu uzyskania bieżących informacji (newsletterów) na własną skrzynkę mailową, dotyczących aktualnej oferty szkoleniowej, dotacji unijnych i systemów zarządzania organizacją, itp. wystarczy podać swój adres e-mailowy. Doceniamy starannie wyselekcjonowaną oraz przekazaną informację, dlatego tzw. newslettery przesyła nie częściej niż raz lub dwa w tygodniu.

?Eurofirma.pl? jest witryną specjalnie ukierunkowaną na przedsiębiorcę. W ciągu 1 miesiąca portal notuje ponad 600.000-ą oglądalność (dane za październik 2008r.). Każdy miesiąc charakteryzuje się wzrostem oglądalności od 5-15%.
 
Serdecznie zapraszamy do korzystania z portalu przyjaznego przedsiębiorcy ?eurofirma.pl?.

Branże

Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj czwarty znak kodu XF35gfVVUl 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.