Firma Baza firm F.H.U.P. RENMAR S.C.

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

F.H.U.P. RENMAR S.C. - Kraków

Dane teleadresowe
ul. Fatimska...
Zobacz pełne dane
Fatimska 220
31-831 Kraków
woj. małopolskie

fax: +48 12 6413232
Zobacz numer telefonu
www: www.renmar.eu
e-mail: renmar@o2.pl
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy


F.H.U.P. Renmar s.c opakowania i art.biurowe s.c. to firma istniejąca od 1998 roku. od początku swojej działalnosci specjalizuje się w dwóch branżach: artykułów biurowych oraz opakowań jednorazowych.

F.H.U.P. Renmar s.c biuro oferuje kompleksową obslugę sklepów, biur, urzedów, instytucji państwowych w zakresie zaopatrzenia w artykuły biurowe, papiernicze, materiały eksploatacyjne, urządzenia biurowe, środki czystości i artykuły spożywcze.

F.H.U.P. Renmar s.c ukierunkowany jest na obsluge sklepów gastronomii, producentów żywnosci i hurtowni w opakowania papierowe, tekturowe, foliowe, jednorazowe i ozdobne, wyposażenie sklepów, artykuły higieniczne i środki czystości.

Zapraszamy do współpracy!


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj dziewiąty znak kodu DSyxAGWsTq 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.