Firma Baza firm F.U. EL-BE LIDIA BUGAJ

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

F.U. EL-BE LIDIA BUGAJ - Kraków

Dane teleadresowe
ul. Schweitzera...
Zobacz pełne dane
Schweitzera 9/18
30-695 Kraków
woj. małopolskie

Zobacz numer telefonu
www: www.el-be.pl
e-mail: lidiabugaj@wp.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy


Firma sprzątająca Kraków

Od 2009 roku specjalizujemy się w profesjonalnym i kompleksowym sprzątaniu obiektów oraz posesji na terenie Krakowa i najbliższych jego okolic. Wszelkie usługi wykonywane są przez pracowników z wieloletnim doświadczeniem, przy użyciu najwyższej klasy maszyn oraz środków chemicznych. Naszym jedynym celem jest zadowolenie Klientów z zamówionych usług.

Masz już dość drogich, a co gorsza nierzetelnych firm? Poszukujesz kogoś, kto wykona usługę solidnie i kompleksowo?

Gwarantujemy Państwu utrzymanie wysokiego poziomu czystości miejsc o zróżnicowanej specyfice oraz poziomie wymagań: biura, obiekty przemysłowe, kluby fitness, domy jedno oraz wielorodzinne etc. Z myślą o Tobie, używamy tylko i wyłącznie ekologicznych środków chemicznych, które posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny.

Każdego dnia podnosimy jakość świadczonych usług poprzez indywidualne podejście do każdego z Klientów, dbałość o szczegóły, komunikatywność oraz dyskrecję. Decydując się na współpracę z nami nie zawiedziesz się. Dokładamy wszelkich starań, by nasza solidna praca stała się wizytówką firmy.


Zakres usług

W trosce o naszych stałych i przyszłych Klientów, oferujemy szeroki zakres usług. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie zgodnie z Twoimi potrzebami. Jesteśmy bardzo elastyczni, a wszelkie nowe zadania traktujemy jako wyzwanie. Doskonale wiemy, że miejsca, w których przebywasz wymagają szczególnej opieki. Wśród wielu usług, jakie oferujemy, możemy wyszczególnić te najważniejsze, jakimi są:

    - sprzątanie biur i mieszkań
    - prace po-budowlane
    - utrzymanie czystości łazienek i toalet
    - odkurzanie
    - mycie okien
    - czyszczenie i pielęgnacja mebli
    - czyszczenie i pielęgnacja podłóg
    - czyszczenie maszynowe hal
    - czyszczenie dywanów

Serdecznie zapraszamy.

 


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj pierwszy znak kodu rc9FbuJuke 
Podobne firmy

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.