Firma Baza firm FABEX - JACEK FABIANOWSKI

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

FABEX - JACEK FABIANOWSKI - Toruń

Dane teleadresowe
ul. Podmurna...
Zobacz pełne dane
Podmurna 69
87-100 Toruń
woj. kujawsko-pomorskie

www: www.namiotybankietowe.pl
e-mail: catering@samesmaki.eu
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy


Jesteśmy firmą działającą na rynku od 1991r. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę techniczną: festynów, imprez okolicznościowych, bankietów, jubileuszy itp.

Działamy profesjonalnie, posiadamy ogromne doświadczenie w obsłudze technicznej imprez. Jesteśmy niezależni, posiadamy własne hale namiotowe oraz namioty bankietowe z pełnym wyposażeniem, estrady, sprzęt nagłaśniający i oświetlenie sceniczne..

Zaufały nam firmy i instytucje z całego kraju m.in.: Kancelaria Prezydenta RP, Telewizja Polsat, Citroen Polska, NBP, Bonduelle Polska, Poland Tokai Okaya, Forte, Urząd Miasta Torunia, i wiele innych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą usług jakie świadczymy od lat naszym Klientom.


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj trzeci znak kodu gujKEvK9cf 
Podobne firmy

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.